Vstupní čistící rohože

Vstupní rohože jsou určeny především k odstranění vlhkosti a nečistot z obuvi. Základním cílem je pomocí vhodných rohoží zabránit vnášení nečistot na obuvi do budovy.

 

Není potřeba zdůrazňovat, že čím méně nečistot se do budovy dostane, tím méně nečistot se po budově na botách roznosí. Vhodné rohože tak dokáží snížit náklady na úklid a prodlužují životnost podlahových krytin. Rohože navíc dokáží snižovat riziko úrazu, ke kterému může dojít při uklouznutí na mokré a znečištěné podlaze.

Vstupní venkovní rohože vybíráme podle zatížení a množství a druhu nečistot, které mají zadržet. Mezi nejvhodnější patří rohože gumové.

Rohož OCTOMAT je robustní venkovní kaučuková rohož s protiskluzovou úpravu povrchu. Rohož je určena pro velmi zatěžovaná místa, pro velkou frekvenci osob. Mohou po ní přejíždět auta a nákupní vozíky.

Rohož HONEYCOMB je vchodová venkovní kaučuková rohož zapuštěná do rámu nebo volně položená. Má protiskluzové uspořádání povrchu a je tak ideální pro vlhká, blátivá a znečištěná místa.

Rohože lze upravovat řezáním a spojováním do jakéhokoliv tvaru.

Rohož FINGERTIP může být použita jako venkovní i vnitřní čistící rohož. Je vyrobena z přírodního kaučuku a má vysoce účinný kartáčový efekt s tisíci ohebnými prstíky. Rohož FINGERTIP je vysoce odolná vůči povětrnostním vlivům a omezuje možnost zakopnutí či pádu.

Vstupní rohož může mít nejen funkci čistící, ale i reklamní. Rohož JET PRINT s logem je účinným reklamním prostředek, který upoutá vstupující návštěvníky do budovy.

Při výběru vstupních čistících rohoží a jejich sestavení do ideálních a nejúčinnějších čistících zón je vhodné využít zkušeností dodavatelů rohoží. Jednou z firem, která nabízí nejen poradenství, ale také široký a ucelený sortiment vstupních rohoží a rohožek, je společnost de Wolf Group s.r.o. z Chebu.

http://www.dewolf.cz/obchod/rohoze/vstupni-rohoze-gumove/

0 komentářů u “Vstupní čistící rohože