Vydělávejte na internetu pomocí binárních opcí

Naučte se obchodovat na internetu! – www.binop.cz

Binární opce představují jednoduchý finanční nástroj se kterým lze obchodovat na světových trzích. Princip spočívá v odhadování budoucích vývojů trendů různých podkladových aktiv (například Google, Apple, Euro/USD) za určitou dobu (neboli expiraci). Jsou zde pouze 2 možnosti (Binární opce) – buď cena skončí nad a nebo naopak pod aktuální hodnotou za zvolený čas.

Pojďme si to ukázat na příkladu. Obchodník spekuluje například že cena Google půjde nahoru a investuje do této spekulace nějakou fixní částku například 10 $. Pakliže hodnota ceny za danou dobu skončí ve správně odhadnutém směru obchodník inkasuje profit, neboli payout a naopak. Payout se vetšinou pohybuje v rozmezí 70-90%. Při klasickém payoutu 80% by obchodník inkasoval 18 $. U binárních opcí je úplně jedno o kolik cena bude přesahovat aktuální hodnotu, důležitý je směr.

Naučte se na webové stránce binop.cz strategie obchodu. Zjistěte kde se binární opce dají obchodovat. Nejnovější informace o regulovaných brokerech, články, recenze, strategie a online support.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je binopcz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Vydělávejte na internetu pomocí binárních opcí