Využijte akční pobyt – Podzimní relaxace v Lázních Luhačovice

Podzimní pobyty v lázních patří mezi nejoblíbenější, hned za letními pobyty. Potvrzují to i Lázně Luhačovice, které letos zaznamenávají zvýšený zájem klientů o pobyty v tomto ročním období. Podzimní prosluněné dny lákají na procházky ve zdejším obnoveném parku a okolí lázní nabízí nespočet turistických tras jak pro pěší, tak i cyklisty. Největším lákadlem jsou však blahodárné léčebné a wellness procedury ve zdejších zařízeních akciové společnosti Lázně Luhačovice, popíjení světově proslulé Vincentky a jedinečná architektura Dušana Jurkoviče.

 

Výkonný ředitel Lázní Luhačovice a. s. Ing. Jiří Dědek, MBA k tomu poznamenal:   ,,Nechte se zlákat podzimní krásou Luhačovic a blahodárnými lázeňskými procedurami poskytovanými naší akciovou společností. Užijete si zde klid, pohodu a relaxaci. Náš odborný personál se o vás rád postará. Připravili jsme pro naše klienty akční pobyt Podzimní relaxace, s atraktivními balíčky služeb. Vybrat si může každý, k dispozici je celá škála ubytování od pensionu Riviera, přes vilky, až po čtyřhvězdičkový Jurkovičův dům. I když podzim ještě ani pořádně nezačal, již teď je ta pravá chvíle na objednání adventního, nebo vánočního pobytu  v Lázních Luhačovice. A kdo chce u nás strávit Silvestra, měl by si pospíšit – v nabídce sice ještě jsou volná místa, ale podle zkušeností z minulých let se rychle vyprodají. Dopřejte si hýčkání těla i ducha, využijte naší nabídky a přijeďte do lázní. Letos jen v prvním pololetí využilo našich služeb více než 16 000 klientů, kteří odsud odcházeli spokojení. Očekáváme, že v tomto roce překonáme loňskou návštěvnost 30 093 klientů. Budeme rádi, když mezi nimi budete i vy.“

 

Balíček služeb ,,Podzimní relaxace“ obsahuje ubytování na 3, 4, nebo 7 dní. K tomu polopenzi s výběrovou stravou (snídaně formou bufetu, večeře výběrem z nabídky min. 5 jídel nebo formou bufetu v Jurkovičově domě) nebo strava standard v penzionu Riviera, jednu konzultaci s lékařem, který vám potvrdí vhodnost procedur nebo provede záměnu předepsané procedury, lázeňské procedury, 1x 2 hod. vstup do wellness centra v ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu u pobytu na 7 nebo 4 noci.

 

Lázeňské procedury při všech pobytech obsahují přírodní uhličitou koupel, relaxační koupel s přísadou, masáž éterickým olejem, masáž klasickou, inhalaci minerální vody a denně pitnou kúru léčivých minerálních vod. Jako bonus je sleva 30 % na dokoupené procedury dle předpisu lékaře. Jednolůžkové pokoje jsou bez příplatku.

 

Kromě akcí přímo zajišťovaných a nabízených akciovou společností Lázně Luhačovice, mají klienti k dispozici i turistické atrakce Valašska a Slovácka. Okusit tak mohou pravou moravskou slivovici z Vizovic, moravská vína, či navštívit světoznámou baziliku na Velehradě, hrad Buchlov, zámky Buchlovice a Lešná, Baťův kanál, nebo zlínskou ZOO.

Luhačovické lázně jsou nejen populární léčebnou destinací, ale i oblíbeným cílem turistiky a relaxačních a wellness pobytů. Klienti mohou využít širokou nabídku bazénů, které se nacházejí přímo v lázeňských zařízeních akciové společnosti Lázně Luhačovice (Alexandria, Palace, Jurkovičův dům, Centrální lázně), ale návštěvníci mohou využít i krytý plavecký bazén přímo v Luhačovicích, nebo aquapark v Uherském Brodě, který je vzdálen jen 12 km. Okolo Luhačovické přehrady se dá na trase cca 4 km bruslit na in-line bruslích.

 

Mezi klienty jsou oblíbené tematické prohlídky lázní. Každý čtvrtek se koná procházka s výkladem po místech, které jsou úzce spjaty s nejvýznamnějším slovenským architektem Dušanem Jurkovičem. Každý pátek je zase na programu procházka s výkladem o minerálních pramenech a jejich léčebných účincích, o lázeňské léčbě a o metodách léčby od počátků až po současnost, o bohatém kulturním životě v Luhačovicích.

 

Dobré zázemí má v Lázních Luhačovice i sport a turistika. Milovníci tenisu si mohou zahrát svůj oblíbený sport přímo v areálu lázní na antuce. Příznivci Nordic Walking si zde mohou půjčit hole. V okolí lázní je množství vyznačených tras, díky kterým se dají poznat krásy okolí Luhačovic a Bílých Karpat. V lázních je možnost půjčení kol na výlety. K dispozici je zde i fitness, squash, kuželky a bowling. Přes zimu mají návštěvníci možnost zalyžovat si na městské sjezdovce, nebo využít běžecké tratě. Luhačovice se nacházejí v překrásném údolí plném zeleně, na samotném okraji chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Výlety mohou klienti lázní absolvovat sami nebo prostřednictvím cestovní agentury Luhanka.

 

Lázně Luhačovice, a.s., a Léčebné lázně Jáchymov, a.s., vystupují pod společným názvem Spa & Wellness Nature Resorts  a od roku 2011 tvoří největší lázeňskou skupinu v České republice. Celkový počet lůžek pro dospělé je 2198 a dětské léčebny v Luhačovicích mají k dispozici dalších 258 lůžek. Uvedená kapacita představuje 10% lázeňského trhu ČR.

 

Více informací je na www.LazneLuhacovice.cz  a www.HotelAlexandria.cz

0 komentářů u “Využijte akční pobyt – Podzimní relaxace v Lázních Luhačovice