Zahradní technika, jedině z Agrica

Nechte se inspirovat naší ucelenou nabídkou zahradní techniky a vyberte si nářadí, které vám ušetří čas i práci. Nabízíme vám cenově dostupné i profesionální vybavení od předních výrobců v oboru, např. Honda, Seco Group, Echo, Vari a další.

Obraťte se na profesionály v oboru, zahradní technika je naším hobby již více než 20 let. Za dobu naší existence se našim zákazníkům snažíme poskytovat prvotřídní služby a servis, a to nejen záruční, ale i pozáruční. V listopadu 2013 jsme navíc otevřeli nové zahradní centrum v Týništi nad Orlicí a nový internetový eshop Agrico, kde máte veškeré vybavení na zahradu a do dílny hned při ruce.

Navštivte náš internetový obchod a pořiďte si zahradní techniku od profesionálů. Sekačky Honda dodáváme s 5-ti letou zárukou, české zahradní traktory společnosti Seco Group zase pro změnu přivezeme až k vám domů a kompletně představíme jejich možnosti a kvality. Spolehněte se na nás a využijte našich profesionálních služeb.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada a jeho autorem je agrico. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Zahradní technika, jedině z Agrica