Zásnubní prsteny v Brně na Jánské

Bisaku zásnubní prsteny vás nadchnou svojí nenucenou elegancí, neotřelostí, odvahou experimentovat  a z některých kousků naopak doslova sálá naše láska ke „klasice“. Hledáte dokonalý prsten s briliantem pro svoji vyvolenou? Neváhejte a prohlédněte si horké novinky i „stálice“ v kolekci zásnubních prstýnků Comsa. Naši designéři do jednotlivých modelů vdechli svoji invenci a snažili se ztělesnit to, jak by podle nich měl „ideální“ zásnubní prsten vypadat, ovšem v mnoha podobách, protože každá žena je jiná a ke každé jedinečné osobnosti se pochopitelně hodí jiný typ prstenu. Ať už při své žádosti o ruku zvolíte jakýkoliv prsten z naší kolekce, např.: zásnubní prsten s briliantem, věříme, že z úst vaší vyvolené uslyšíte ono legendární „ANO“.

Zásnubní prsteny z kolekce Comsa - C1Zásnubní prsteny z kolekce Comsa - C13Zásnubní prsteny z kolekce Comsa - C26

V případě zájmu nás můžete navštívit v jedné z našich prodejen v Praze nebo Brně, kde se vašimi individuálními požadavky bude zabývat proškolený personál.

Šperky s certifikací

Všechny naše diamantové šperky dodáváme s odbornou certifikací, dle kritérií 4C (Cut, Clarity, Color, Carat). U šperků s diamantem (snubní a zásnubní prsteny s diamantem) nad 0,50ct od nás získáte certifikát od nezávislé mezinárodní gemologické laboratoře G.I.A. (Gemologial Institute of America), I.G.I. (International Gemologial Institute) či E.G.L. (European Gemological Institute), které patří mezi nejuznávanější instituce tohoto druhu ve světě. Diamanty pro vás pečlivě vybíráme a každý z nich disponuje výborným briliantovým brusem, který umožňuje dosáhnout maximální záře diamantu.

Atraktivní poměr kvality a ceny našich diamantů je výsledkem naší více než dvacetileté historie podnikání v tomto oboru. V oblasti drahých kamenů spolupracujeme pouze s renomovanými dodavateli, kteří patří mezi přední specialisty na českém i zahraničním trhu. Veškeré diamanty zasazené v našich špercích pochází z nekonfliktních oblastí.

BISAKU certifikátG.I.A. certifikát I.G.I. certifikát

0 komentářů u “Zásnubní prsteny v Brně na Jánské