Zorganizujte kongres ve vyhledávaném Wellness Hotelu Chopok v Jasné

Wellness Hotel Chopok **** v Jasné získal podle hodnocení Trend TOP hotely a restaurace, opět i pro rok 2015 ocenění nejlepšího 4 * hotelu na Slovensku. V tomto roce rozšířil kapacity, když otevřel nové moderní kongresové centrum PRASLIČKA s kapacitou 360 osob a rozlohou 316 m². Kromě toho je klientům k dispozici i dosavadní kongresové centrum PLESNIVEC s kapacitou 150 osob a rozlohou 173 m². Obě kongresová centra jsou tím pravým místem pro zorganizování všech druhů MICE akcí, jako jsou kongresy, školení, konference, prezentace a teambuildingové aktivity. Účastníci mají neomezeně k dispozici i služby dvou wellness center s bazény, dětský bazén, různé druhy saun, vnitřní a venkovní vířivky. Součástí nové hotelové části je také nové fitness centrum s profesionálním sportovním vybavením. Informuje o tom marketingová ředitelka Vladimíra Klaučová.

 

„Nové kongresové centrum PRASLIČKA je svým vysoce kvalitním technickým vybavením a atraktivním designem ideálním místem na zorganizování eventů. Nachází se v 1. patře nového Kongresového & Wellness centra Wellness Hotelu Chopok ****. Je vybaveno špičkovou audiovizuální technikou (HDMI rozhraní) a může poskytnout zázemí akcím s celkovou kapacitou 360 účastníků. Velká multifunkční kongresová hala, jakož i menší kongresové místnosti s kapacitou 45 osob mají přístup denního světla s možností zatemnění v případě promítání na plátno či obrazovku. Před konferenčními místnostmi je otevřený prostor s rozlohou 150 m2, vhodný na coffeebreaky a stand-by stoly, během přestávek. Velký kongresový sál s rozměry 26,8 m x 11,8 ma výškou stropu 3 m je plně klimatizovan, celá místnost je bez sloupů s přístupem na vnější terasu. Je možné ji rozdělit akustickými příčkami na 7 menších plnohodnotných školících místností. Účastníci MICE akcí tak mají přidanou hodnotu v unikátní poloze tatranského prostředí,“ říká V. Klaučová.

 

Dodává, že kongresové centrum PRASLIČKA je vybaveno vysoce kvalitní konferenční technikou, ale v případě požadavku rozsáhlejšího technického vybavení, jako například tlumočnické nebo hlasovací zařízení, umí personál toto zajistit prostřednictvím pronájmu. Školící prostory dvou kongresových center jsou vybaveny nejmodernější technikou, od dataprojektoru, univerzálního ozvučovacího systému až po HDMI rozhraní pro audiovizuální techniku.

 

„V rámci kongresové turistiky hostům nabízíme nejen regionální speciality připravené pod vedením šéfkuchaře Ivana Klčovského, ale i catering na míru. Standardně je na výběr servírované vícechodové business menu a bufetové menu, které je využíváno zejména při akcích s větším počtem účastníků. V nabídce jsou občerstvení, coffeebreaky, rauty, recepce, slavnostní večeře a rozmanitý doprovodný program – tematické večery, vystoupení různých umělců, degustace vín, koňaků, apod. Největší zájem o kongresy zaznamenáváme na jaře a na podzim,“ říká V. Klaučová.

 

Wellness Hotel Chopok **** je díky nadstandardním kvalitním službám a vynikající poloze uprostřed Slovenska, vyhledávaný slovenskými a zahraničními firmami, které zde s oblibou pořádají eventy pro obchodní partnery, školení pro své zaměstnance, odborné kongresy a konference. Největším lákadlem pro firmy je kromě kvalitních služeb i vynikající poloha hotelu v horském prostředí Nízkých Tater a jeho dostupnost (nachází se jen 5 km od dálnice).

 

V zimní sezóně až do Velikonoc, hotel nabízí tu pravou lyžovačku v nejexkluzivnějším středisku Nízkých Tater – v Jasné s vlastními skibusy. Hosté mají k dispozici 2 saunové světy (saunový svět Plesnivec pro rodiny s dětmi a saunový svět Praslička pro osoby nad 16 let), 2 dětské světy a velké dětské hřiště. Pro ubytované hosty je k dispozici i vstup do 2 plaveckých bazénů, dětského bazénu, do 2 saunových světů (10 saun, 2 vnitřní vířivky, ochlazovací vnitřní bazén, venkovní vířivka, venkovní ochlazovací bazén, Kneippova lázeň), vstup do profesionálního fitnesscentra, dětský koutek Chopíkov dětský svět a LEGO dětský koutek, animace, úschovna lyží a 2 hotelové skibusy.

 

Více informací je na www.hotelchopok.sk/sk/kongres.html, hotelové videa jsou na www.hotelchopok.sk/sk/galeria/videa.html

0 komentářů u “Zorganizujte kongres ve vyhledávaném Wellness Hotelu Chopok v Jasné