4 zaručené tipy na hubnutí od hollywoodských celebrit

Hollywoodské hvězdy jsou vždy první v objevování nových přípravků na hubnutí a skutečně fungujících diet. Jak hubnou Kim Kardashian, Oprah Winfrey, Gwyneth Paltrow nebo Jennifer Aniston? Přečtěte si, jaké potravinové doplňky vám zaručeně pomohou shodit kila!

Jennifer Aniston a zázrak jménem GMN (http://www.topleky.cz/…dskych-hvezd) Herečka Jennifer Aniston, známá ze seriálu Přátelé, si udržuje štíhlou linii díky GMN – což je zkratka pro glukomannan. Jde o doplněk stravy, jenž způsobí pocit nasycenosti a snižuje vaši chuť k jídlu. Díky unikátnímu složení zajistí, že budete jíst méně, ale přitom vás nebude trápit pocit hladu. Látky v něm obsažené navíc optimalizují obsah cholesterolu a hladinu cukru v krvi. V ČR se dají zakoupit pod názvem GMN Complex za 399 Kč.

Gwyneth Paltrow hubne díky sinicím (http://www.topleky.cz/…talbety-100g) Mezi velké propagátorky sinic spirulina patří například herečka Gwyneth Paltrow. Zdraví prospěšné vlastnosti sinice spirulina jsou známy už po staletí; nyní se spirulina pěstuje hlavně v Japonsku a je součástí mnoha léčivých preparátů. Spirulina omezuje chuť k přejídání se a zejména chuť na energeticky bohaté potraviny. Nečekejte zázračný lék, díky kterému zhubnete pře noc. Síla spiruliny je v něčem jiném – zajistí vám zdravé, trvalé, přirozené a nenásilné hubnutí bez jojo efektu. Tablety BIO Spirulina jsou nyní k dostání v akci za zvýhodněnou cenu 399 Kč.

Oprah Winfrey spoléhá na Aloe Vera (http://www.topleky.cz/…stava-1-litr) Aloe Vera je známá především jako výborný prostředek na zkvalitnění trávení. Zároveň ale pomáhá v boji s přebytečnými kily. Její nejslavnější uživatelkou je americká moderátorka Oprah Winfrey – ta se i díky Aloe Vera dokázala v uplynulých letech z nelichotivě obtloustlé dámy stát opět krásnou a atraktivní ženou. Vyzkoušejte i vy čistou šťávu z Aloe Vera – při správném užívání se můžete těšit na pravidelný váhový úbytek až 1,5 kilogramu týd­ně!

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a životní styl a jeho autorem je topleky. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

topleky se představuje

Lékárna www.topleky.cz nabízí volně prodejné přípravky z kategorie vitamínu, potravinových doplňků, kosmetiky a přípravky pro péči o zuby. V sortimentu najdete také kojeneckou výživu, produkty pro děti a přírodní léčiva.

0 komentářů u “4 zaručené tipy na hubnutí od hollywoodských celebrit