Aktuální jarní trendy v bytovém textilu

Hledáte pěkný bytový textil do svého interiéru? Chcete si pořídit nové povlečení do ložnice, ubrus do jídelny, utěrky do kuchyně nebo záclony či závěsy do všech místností v bytě? Pak pro vás máme tip na bytový textil, který bude teď na jaře trendy. Díky atraktivnímu provedení přinese jistě zajímavé osvěžení do vašeho interiéru.

Co nového do vaší ložnice

V současnosti je velmi moderní povlečení z bavlny, mikroflanelu nebo ze saténu. Bavlna je ověřenou klasikou, kterou nic nezkazíte po celý rok. Mikroflanel zase potěší spíše během chladnějších měsíců a je pro předjaří ideální. Saténové povlečení je vhodné na konec jara nebo do teplejších ložnic, kam vnese aspekt osvěžení po celý rok.

Z jakých barev vybírat? K dispozici máte celou paletu barevných odstínů. Na jaro se nemusíte bát zvolit některou výraznější barvičku – růžovou, fialovou, žlutou, zelenou nebo třeba modrou. Oblíbené jsou dnes geometrické motivy i různé potisky květin a dalších jarních nápadů.

Bytový textil do kuchyně a jídelny

Součástí kuchyňského bytového textilu jsou ubrusy, utěrky, prostírání, chňapky nebo zástěry. Nesmíme zapomínat ani na záclony, které se běžně využívají ve všech oknech a které nemusí být všude stejné. Prodávají se v různých délkách – od krátkých záclon, které měří jenom několik centimetrů, až po dlouhé záclony a závěsy, co sahají na konec francouzského okna. Kuchyňský textil opět můžete ladit do jarních odstínů. Skvěle poslouží také nějaké univerzální barvičky, které využijete po celý rok. Co se týká používaných materiálů, tak se zde trendy příliš nemění. Bavlna je stále top.

Pěkný bytový textil můžete vybírat v nabídce internetového obchodu Dante.cz, který si pro vás připravil opravdu široký sortiment produktů za bezkonkurenční ceny. Zakoupíte zde kvalitní textil do každé místnosti ve své domácnosti a postaráte se o to, že vaše bydlení bude mnohem komfortnější.

0 komentářů u “Aktuální jarní trendy v bytovém textilu