Auto Fit – profesionální vybavení pro autolakovny

Ztratil váš vůz po letech užívání svůj lesk a vy tak vážně uvažujete, že byste si lak nechali opravit? Jestliže se rozhodnete pro přestříkání laku, rozhodně se do této činnosti nepouštějte sami, ale raději kontaktujte profesionální autolakovnu, ideálně takovou, která využívá produkty od společnosti Auto Fit se sídlem v Brně. Ta totiž je na našem trhu již od roku 1994 výhradním dovozcem a distributorem lakovacích systémů NEXA AUTOCOLOR.

Specialisté na lakování vozů

Odborní pracovníci v autolakovnách by pro svou práci měli využívat pouze kvalitní přípravky a ty nejmodernější technologie. Vy pak získáte jistotu šetrného přelakování všech potřebných dílů, bez rizika jejich poškození nebo nevzhledných šmouh na vašem vozu. Jistě i vy sami dokážete posoudit, jak těžké může být najít a namíchat správnou barvu. Naštěstí se autolaky vyrábějí v celé škále odstínů. Vy tak máte jistotu naprosté shody a také trvalosti vybrané barvy.

Společnost Auto Fit dodává do autolakoven veškeré potřebné vybavení, mezi které patří produkty značek 3M, Festool, Sia, Sata, Devillbis nebo Airo. Jedná se například o lakovací pistole, filtrační jednotky, lakýrnické masky, brusky, průmyslové vysavače a o další nezbytné příslušenství.

Kdy využít služeb autolakovny

Málokdo dnes potřebuje přelakovat celý automobil. O tyto případy se většinou jedná pouze tehdy, když se rozhodnete pro kompletní změnu barvy svého vozu. Takto zásadní změna ale může vyjít draze. Lepší je proto se s barvou, kterou váš vůz má, spokojit. Každé auto ale časem utrpí nějaké rýhy či škrábance, můžete se stát obětí dopravní nehody nebo i vyměňovat nějaký náhradní díl, který přelakování vyžaduje.

V těchto případech je určitě vhodné navštívit některého partnera společnosti Auto Fit – kvalitní autolaky Brno. Pak se nemusíte obávat, že byste s výsledkem práce nebyli spokojeni. Informace hledejte na webových stránkách Auto Fit nebo se ptejte svého autolakýrníka.

0 komentářů u “Auto Fit – profesionální vybavení pro autolakovny