Barva na vlasy Schwarzkopf

Barvy jsou všeobecně módní záležitostí. Neustále se mění jejich obliba a navíc jich je neuvěřitelné množství. Barvíme prakticky všechno, co barvit jde. Zejména ženy používají barvy a různě je kombinují, aby byly vždy dokonalé. Vybíráme barvy oblečení, barvíme si kůži v soláriu a v neposlední řadě si barvíme i vlasy. V tomto bodě nám může být výrazným pomocníkem barva na vlasy Schwarzkopf.

Schwarzkopf

Schwarzkopf je již dlouhá léta specialistou v kosmetickém oboru. Již více jak 110 let se stará o zdraví našich vlasů a je předním výrobcem vlasové kosmetiky v kadeřnickém průmyslu. Vše začalo malou lékárnou, kterou provozoval Hans Schwarzkopf v německém Berlíně. Dnes pod touto značkou nalezneme především vlasovou kosmetiku, péči i styling. Barva na vlasy Schwarzkopf se řadí mezi jednu z nejlepších na současném trhu.

Vyberte si barvu na vlasy pečlivě

Barvu na vlasy vybírejte vždy s rozmyslem. Jakmile si vlasy nabarvíte, už to nemůžete vzít zpět. Maximálně můžete vlasy přebarvit, ale to se nedoporučuje, protože vlasy byste tímto počinem příliš a zbytečně namáhaly a tím ničily. V jiném případě byste musely nechat barvu z vlasů odrůst, protože se v žádném případě nijak nesmyje. Kvalitní je například barva na vlasy Schwarzkopf, protože neobsahuje amoniak ani oxidanty. Navíc bezpečně kryje až 40% šedých vlasů. Barva na vlasy Schwarzkopf vytváří barvu se zářivými reflexy a s intenzitou, která vydrží minimálně 15 umytí.

Jak si barvit vlasy

Barva na vlasy Schwarzkopf se prodává i pro běžné účely. Takže pokud si nechcete vaši hřívu nechat nabarvit od profesionála, je možné si barvu koupit a nabarvit si vlasy doma. Tento způsob vás vyjde jistě levněji, ale bude také o něco náročnější. Každá barva na vlasy Schwarzkopf může mít odlišné použití. Liší se především v době, kterou musí na vlasy působit. Standardně se barvicí gel nanese přímo na vlasy a aplikuje se rovnoměrně po celém povrchu vlasů.  Postupuje se od temene hlavy až k přední vlasové kontuře. Dle typu vlasů se barva nechává působit zhruba 5 – 20 minut a poté se důkladně opláchne.

Chcete-li předejít obarvenému čelu nebo krku, kam se barva může snadno dostat, je dobré si předtím obličej natřít krémem nebo použít make up. Barva se pak snadněji smyje i s make upem.

Kam pro barvu na vlasy Schwarzkopf

Máte-li chuť trochu obarvit svůj život a změnit image, navštivte internetový obchod www.nehty-vlasy.cz a z pohodlí domova si vyberte barvu, které vám bude sedět na míru. Přečtěte si i další zajímavé informace, tipy a triky. Naleznete zde kvalitní vlasovou i nehtovou kosmetiku.

0 komentářů u “Barva na vlasy Schwarzkopf