Profesionální styling Schwarzkopf OSIS +

Dokonalý účes jako z módního časopisu? Není to tak složité, jak to vypadá. Díky Schwarzkopt OSIS + tak můžete vypadat i vy.

Styling Schwarzkopf Osis +

Možná jste již na Schwarzkopf OSIS + narazili. Schovává se pod vínovo-stříbrným designem a nabízí celou škálu speciálních stylingových prostředků. Pokud se do stylingu tak často nepouštíte, je možné, že jste o této kadeřnické pomůcce ještě neslyšeli. Zpravidla se totiž v klasických obchodech Schwarzkopf OSIS + neprodává. A proč? Protože je to profesionální vlasová kosmetika, kterou využívá nejeden kadeřník. A ti používají právě tyto profesionální produkty, které jsou nám smrtelníkům zdánlivě nedostupné. Schwarzkopf vyvinul řadu OSIS +za jediným účelem. A to pomoci vytvářet nové a nové účesy každý den bez zbytečného zatěžování vlasů. Najdete tu vše, na co si vzpomenete, že je ke stylingu třeba. Produkty se výborně doplňují, tudíž si od jedné značky vyberete co potřebujete. To je výborná zpráva, protože jak jistě tušíte, není nejvhodnější míchat dvě rozdílné věci dohromady, jelikož jejich složení se může lišit a výsledek nemusí být ideální.

Kvalita se neschová

Schwarzkopf OSIS + splňuje tři základní atributy, které od stylingu očekáváme. A těmi jsou funkčnost – styling Schwarzkopf OSIS + vydrží i v náročných podmínkách, dále je to snadná aplikace, protože i když se Schwarzkopf zabývá produkcí a výrobou profesionálních přípravků na vlasy, myslí i na ostatní. Tudíž se tento styling dobře nanáší a co je důležité, vlasy vám nezalepí. A nakonec Schwarzkopf OSIS + je k vlasům šetrný. Nejen, že nenechává vlasy mastné a zacuchané, ale především je nijak nezatěžuje.

Není styling jako styling

Jednou rovné, podruhé vlnité. Není problém, pokud víte jak na to. Podíváme se teď na pár stylingových přípravků Schwarzkopf OSIS +.  Chcete-li podpořit vaše vlny a zkrotit jejich nespoutanost, budete jistě spokojeni se Schwarzkopf OSIS Curl Me Soft krém. Výborně tvaruje vlny, bez lepivého efektu. Vlasy jsou na pohled i na dotek přirozené a nechybí jim pružnost. Pokud se naopak na chvíli chcete vln zbavit nebo podpořit váš rovný účes, budete muset šáhnout po žehličce na vlasy. Ovšem nezapomeňte na Schwarzkopf OSIS+ Flatliner. Toto sérum pro žehlení vlasů, vaše vlasy ochrání před vysokou teplotou a navíc rovné vlasy zůstanou rovné déle. Nezklame ani při fénování. Obzvlášť jsou-li vaše vlasy jemné, řídké nebo náchylné k vypadávání. Nestačí vám rovný či vlnitý účes? Ti náročnější z vás mohou vyzkoušet Schwarzkopf OSIS + G.Force-extreme Hold Gel. Drží účes, tak jak ho vytvarujete. Vlasy jsou silně fixovány, ale neztrácejí lesk. A ještě si představíme jeden prostředek pro objem. Schwarzkopf OSIS+ Glamour Queen Hairspray. Pro účes plný objemu, snadno se aplikuje díky mechanickému rozprašovači. S tímto přípravkem vytvoříte okouzlující výčesy, ale kreativitě se meze nekladou.

Chcete-li se podívat na všechny dostupné stylingové prostředky Schwarzkopf OSIS+, mrkněte na www.nehty-vlasy.cz. Hodně úspěchů i při vašem stylingu.

0 komentářů u “Profesionální styling Schwarzkopf OSIS +