Bezpečnostní dveře, které ochrání

Bezpečnostní dveře, které ochrání
Nevíte si rady se zabezpečením vašeho domu či bytu? Začít můžete například bezpečnostními dveřmi, které vás i vaši rodinu zvládnou bez problémů ochránit proti zlodějům i jiným nevítaným návštěvníkům. Za výbornou cenu můžete bezpečnostní dveře sehnat například ZDE – v některé z prodejen společnosti Adlo. Chcete automatické dveře ?
Jak nás bezpečnostní dveře vlastně chrání?
Bezpečnostní dveře jsou především velice odolné proti mechanickému poškození, málokdo však ví, že umějí ochránit i před požárem a vytvořit jakousi žáruvzdornou bariéru. Právě dle požární odolnosti můžete bezpečnostní dveře také vybírat a rozhodovat se mezi těmi, které ohni vydrží vzdorovat 30 minut, až po ty, které to zvládnou i po celou hodinu. Rovněž bezpečnostní dveře vytvářejí skvělou protihlukovou bariéru a nabízejí bezpečný a komfortní pobyt ve vašem domě či bytě. Pomocí panoramatického kukátka můžete před otevřením dveří vždy zjistit, kdo přesně za nimi stojí a v případě potřeby není problém dveře zablokovat pomocí bezpečnostní páky či řetízku.
Prodejny, ve kterých můžeme bezpečnostní dveře zakoupit
Bezpečnostní dveře vám společnost Adlo nabízí na třech místech České republiky. Dvě prodejny naleznete v Praze, v Modřanech a na Novém Městě, třetí zase v Brně na ulici Slovákova. A pokud budete tápat, vyškolená obsluha prodejen vám ráda poradí!

 

0 komentářů u “Bezpečnostní dveře, které ochrání