Bezpečnostní dveře pro dům i byt

Bezpečnostní dveře pro dům i byt
Sháníte bezpečnostní dveře, které ochrání váš dům či byt před nechtěnými návštěvníky? Právě takové seženete za skvělou cenu v některé z prodejen společnosti Adlo. A rozhodně věřte, že ani bezpečnostní dveře nemusí být fádní – zvolit si můžete krom technických parametrů i materiál povrchu, barvu či některý z originálních designů.
Jak Vás bezpečnostní dveře mohou ochránit?
Bezpečnostní dveře jsou vhodným typem ochrany pro domy i byty, který bychom rozhodně neměli podceňovat. Jsou velice odolné jak proti mechanickému poškození, tak vůči hluku či požáru. Co se této odolnosti týče, vybírat můžete ze široké stupnice a zvolit si tak dveře se základní protipožární odolností až po ty, které vytvoří izolaci proti ohni na delší dobu. Bezpečnostní dveře vám poskytnou především komfort, díky kterému se nebudete muset ve vašem domě či bytě bát. S nimi díky panoramatickému kukátku poznáte, kdo zrovna za dveřmi stojí a s pomocí bezpečností páky či řetízku bez problémů zablokujete dveře před nevítanou návštěvou.
Kde lze zakoupit bezpečností dveře?
Bezpečnostní dveře je možné zakoupit v některé ze tří poboček společnosti Adlo. Dvě z nich je možné nalézt v Praze, v Modřanech a na Novém Městě. Třetí prodejna bezpečnostních dveří Adlo se nachází v Brně na ulici Slovákova. Z bohaté nabídky nejenom dveří si můžete vybrat i na webových stránkách.

 

0 komentářů u “Bezpečnostní dveře pro dům i byt