Bio matrace z opravdové přírodní pěny Biogreen a Viscogreen

Matrace z opravdové přírodní pěny Biogreen a Viscogreen

Matrace z přírodních pěn

Biogreen – na této pěně se ukazuje, že spojení nejmodernějších technologií a obnovitelných přírodních zdrojů je možné i v oblasti výroby matrací. Toto spojení šetří náš ekosystém a zároveň přináší i kus přírody do našich ložnic. Suroviny vyráběné z ropy jsou v této pěně nahrazeny přírodním materiálem-ricinovým olejem, který je už léta využíván ve farmacii.

Pěna Biogreen je napuštěna výtažkem z Aloe Vera, který přirozeně zvyšuje hygienu matrace. Zároveň dodává matraci charakteristické aroma.

Biogreen pěna používaná firmou Materasso je jediným originálem na trhu s garantovaným materiálovým složením s použitím přírodní složky ve formě ricinového oleje a mikrokapslemi Aloe vera. Tato pěna se vyznačuje specifickou mramorovou strukturou. V poslední době se na trhu doslova roztrhl pytel s matracemi disponujícími označením BIO, NATUR apod. Mnohdy se jedná o matrace vyrobené z pěn nejasného původu, bez deklarovaných parametrů a složení o obsahu přírodní (bio, natur…) složky nemluvě.

Jen v případě pěny Biogreen máte jistotu dlouhé životnosti , tvarové stálosti , vysoké elasticity, potažmo pak kvalitního spánku. To vše při zatížitelnosti až do 170 kg a garancí až 5 let.

Viscogreen je viskoelastická (líná, paměťová) pěna s příměsí ricinového oleje. V porovnání s klasickou viskoelastickou pěnou je komfortnější a šetrnější k životnímu prostředí. Viscogreen se svou jedinečnou tvarovatelností lépe reaguje na změny teploty a tlaku, čímž se rychleji přizpůsobuje změnám polohy těla během spánku. Matrace z tohoto materiálu mají výborné regenerační a antibakteriální vlastnosti.

Kvalita uvedených přírodních pěn Biogreen a Viscogreen je zaručena nejen přísnou certifikací výrobce (viz. níže) ale i ověřena dlouholetým používáním v matracích.

Firma Materasso je výhradním dovozcem pěny Biogreen do České a Slovenské republiky.

 

Matrace z Bio pěny Viscogreen a Bio pěny Biogreen

Kvalita této pěny je dostatečně ověřena i praktickým užíváním našich zákazníků, neboť firma Materasso  tyto materiály do svých matrací požívá již mnoho let.

Pěna Biogreen je základem matrací:

Biogreen comfort – matrace střední třídy se sedmizónovým profilováním jádra. Jedná se o niverzální matraci střední tuhosti.

Biogreen T3, T4– matrace s jedinečným antidekubitním průřezem, vhodná nejen pro lidi upoutané na lůžko. Možnost výběru ze dvou tuhostí. Varianta T4 má nosnost  150kg při 5-leté záruce na proležení jádra.

Biogreen maxi – velmi tvrdá matrace vyztužená vrstvou kokosového vlákna se zvýšenou  nosností do 170 kg. Příčná perforace je zárukou dobrého odvodu vlhkosti, čímž je matrace vhodná i pro zákazníky s vyšší potivostí.

Clima control – sofistikovaný prořez jádra je zárukou exkluzivní vzdušnosti celé matrace, potažmo výborných antialergických vlastností. Matrace disponuje dvěma rozdílnými funkčními stranami (měkčí a tužší), takže je vhodná i pro partnery rozdílných hmotností.

Matrace s podílem přírodní líné pěny Viscogreen:

Viscogreen – vysoce komfortní matrace s minimálním protitlakem na klouby a oběhový systém uživatele s možností volby tuhosti matrace. Jádro je promyšleným způsobem profilováno do sedmi zón tuhosti.

Viscogreen lux – matrace s extrémní nosností (do 170 kg), avšak zachovávající si vysoký komfort a to díky použití pěny Viscogreen a potahu Eucalyss, do něhož je přímo všitá vrstva líné pěny. Matrace má exkluzivní výšku 21 cm, takže je schopna okopírovat tělo jakýchkoliv proporcí. To vše při prodloužené záruce 5 let.

0 komentářů u “Bio matrace z opravdové přírodní pěny Biogreen a Viscogreen