Brandy

Pokud si rádi dopřejete alkoholické nápoje a potrpíte si na kvalitu, vyzkoušejte moldavskou brandy značky KVINT, které vynikají svojí barvou, chutí, vůní a původní recepturou. Ale co je to vlastně ta brandy?

Název brandy pochází z holandského slova „brandewijn“ což znamená ohnivé víno. Vyrábí se destilací z vinné révy a následně se stáčí do dubových sudů, kde zraje minimálně 2 roky. Moldavská palírna KVINT tuto pálenku vyrábí z těch nejlepších přírodních surovin a během celého procesu je důkladně sledována kvalita. Díky původní receptuře má brandy výjimečnou exotickou chuť a získává si stále více příznivců u nás i po celém světě.

Pokud tedy chcete brandy opravdu kvalitní, je pak zcela na místě vyhledat odborníky, kteří takové zboží nabízejí. Na stránkách společnosti XO CZECH, s.r.o., naleznete brandy VSOP zrající minimálně 5 let, brandy XO, které zrají i více jak desítky let nebo exkluzivní brandy staré 40 a 50 let.

Navštivte webové stránky společnosti XO CZECH s.r.o., a dozvíte se více informací o výše zmíněných produktech. Brandy se také skvěle hodí jako dárek pro přátele či obchodní partnery.

0 komentářů u “Brandy