Sleva 50 % na granule pro psy, nebo ještě více?

Stalo se to také Vám? 

V supermarketu, nebo na internetu narazíte na slevu 50%, nebo i více na granule pro psy, nebo kočky.  Cena jistě lákavá, ale co za tím stojí? Jak může někdo nabídnout zboží za méně než poloviční cenu a ještě na tom vydělat?

Napadá mne jediné, cena po slevě je skutečná cena produktu a výrobce tak prodává předražené zboží.

Co může být prospěšného v granulích za 3-4 stovky?

Sledujete složení krmiv, nebo kupujete podle značky, či designu pytle? Nemyslíte, že je lepší investovat do kvalitních granulí?
Víte že surovina uvedená na prvním místě je obsažena ve výrobku nejvíce?
Pokud jsou to obiloviny, kupujete vlastně ochucený a obarvený šrot.

Levné granule zaplatíte dvojnásob. Zkuste se někdy podívat na krmnou dávku. U levných granulí je krmná dávka dvojnásobná, ne-li více a tím pádem i to co ze psa vyjde ven.

Nemluvě o tom to levné granule udělají ze psa za 5 – 6 let. Problémy se srstí, slabé kosti, poruchy hybného ústrojí, alergie… Pokud psa máte rádi, veterinární péče přesáhne všechny peníze vložené do krmení.

Pokud chcete na psovi ušetřit, raději si ho nepořizujte.

Vyberte si raději ze špičkových krmiv holandské kvality.

Granule BARDOG jsou hlavním zdrojem jídelníčku u mnoha chovatelů v ČR, SR a dalších zemích EU.

Kompletní nabídku najdete na www.granulebardog.cz. S výběrem rád poradím emailem bardog@email.cz, nebo telefonicky 739 306 756.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je granulebardog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Sleva 50 % na granule pro psy, nebo ještě více?