Brigáda v zahraničí pro studenty středních škol

Díky projektu Evropská praxe pro růst odborných dovedností můžete na 2 až 4 měsíce žít a pracovat v Itálii na Sardinii, na Jaderské Riviéře nebo v Dolomitech, k tomu obdržíte stipendium 400 až 600 Euro měsíčně čistého, ubytování a stravu zdarma přímo v místě práce. Je to ideální příležitost jak poznat italskou kulturu, cestovat, zlepšit si angličtinu, němčinu, ruštinu nebo se naučit italsky. Získáš pracovní zkušenosti, nové kamarády a užiješ si  spoustu zábavy. Získáš certifikát v Aj a Čj, který ti pomůže při hledání práce.

Nebojte se jazykové bariery, hledáme především šikovné a pracovité mladé lidi, kteří se chtějí učit od italských profesionálů. Navíc Vám zdarma zajistíme výukové materiály, podle kterých se lehce naučíte základy italštiny doma. Stačí několik základních slov a frází, zbytek pochytíš od kolegů při práci. Jedná se o odbornou pracovní stáž v zahraničí pro žáky a čerstvé absolventy středních odborných škol a učilišť. Projekt je výsledkem spolupráce středních odborných škol s hostitelskými organizacemi v Itálii, mezi které se řadí především renomované hotely, restaurace, kadeřnické salóny, kosmetické salóny a odborné školy. Koordinátorem projektu je vzdělávací agentura Italy Gastro Promotion s.r.o.

Počet míst je omezený, proto neváhej a obraťte se na nás co nejdříve. Zajistíme Vám vše potřebné. Vyplň už nyní nezávaznou přihlášku.

0 komentářů u “Brigáda v zahraničí pro studenty středních škol