Dům na klíč za 1.5 milionu

Stále více hledanými jsou nízkoenergetické rodinnými domy nižší cenové hladiny. Pro mnohé například strop investice v částce do 1.5 milionu.

V této cenové relaci můžete mít moderní dům na klíč. Dispozičně tyto domy jsou obvykle řešeny jako 3+1 nebo 3+kk .

V ceně na klíč ve zmíněné výši investice je již započtena základová deska i DPH.

Příkladem jsou rodinné domy firmy Spirax s.r.o., zejména se jedná o projekty moderních rodinných domů Ametyst 078 a 079. Naleznete samozřejmě i jiné projekty v ceně do jednoho a půl milionu.

Nejpopulárnějším je Ametyst 079. Tato dřevostavba je řešena do ´´L´´. Firma umožňuje zdarma v rámci výstavby úpravy dispozic a má již několik variant dispozičních řešení tohoto domu. Tyto změny oproti původnímu navržení vycházely z požadavků investorů, kteří si stavbu vybrali k výstavbě.

Příjemnou skutečností je, že tyto stavby ve standardním provedení mají podlahové vytápění, trojskla v oknech a komínové těleso. To vše je již zahrnuto v ceně výstavby.

Příjemnou skutečností je i vysoká kvalita použitých stavebních materiálů i zařizovacích předmětů a vnitřního vybavení domu. To vše umožňuje každému investorovi výběr dle vlastního vkusu.

Jen pro zajímavost nabízí firma Spirax s.r.o. bez doplatku výběr z 34 dekorů okenních folií, kolem 70 typů vstupních dveří a i velmi zajímavý je i výběr interiérových dveří kdy každý z Vás může zvolit v místnostech klasické dveře či dveře s pouzdrem, libovolný typ prosklení a to vše bez navýšení ceny.

Stejně tak je tomu i u výběru barevnosti fasád i barevných kombinací a nespočet možného výběru Marmolitu, který tvoří sokl rodinného domu.

Podrobnosti o těchto rodinných domech naleznete na webové prezentaci firmy, kde se můžete seznámit více s použitou technologií výstavby, materiály a vybavení.

Prohlédnout si můžete projekty rodinných domů i v částce do dvou milionů v samostatné sekci.

0 komentářů u “Dům na klíč za 1.5 milionu