Fascinující místa v Čechách: více než 100 tipů na cyklovýlety a cykloturistiku, které překvapí i znalé cestovatele.

Když se dva cykloturističtí nadšenci rozhodli vytvořit KOLOMET, měli je ostatní za blázny. Aby ne. V zuřící změti informací na internetu si dali za cíl postavit „vysokou rozhlednu“ s doporučeními na senzační a zážitková místa v Čechách. Povedlo se. KOLOMET je dnes oblíbeným webem a symbolem pro vyhledávání destinací, kam se vydat o víkendu na výlet.

KOLOMET ukazuje zajímavosti, které by každý druhý Čech tak blízko domova opravdu neočekával. Unikátní hrady, hluboké strže, vodopády, močály, bizarní stavby, zábavní místa, romantická zákoutí, rozhledny, geologické rarity atd. Stačí jen kliknout a vyrazit. Vždyť je to za humny.

A proč zrovna ten zvláštní název? KOLOMET ve svém jménu a zaměření originálně spojuje dvě oblasti. Cyklistiku a metání dalších nových nápadů a tipů na výlety. Autory těchto tipů jsou sami návštěvníci webu, kteří se kromě rozšiřování o nová doporučení tím také dělí o své zážitky s ostatními.

0 komentářů u “Fascinující místa v Čechách: více než 100 tipů na cyklovýlety a cykloturistiku, které překvapí i znalé cestovatele.