Firemní prezentace na sociálních sítích

Prezentace na sociálních sítích se pomalu ale jistě stává standardem, který dříve představovalo pouze provozování internetové prezentace. Sociální sítě, přesněji uživatelé, se stávají téměř samostatným médiem, které může rozhodovat o úspěchu vašeho podnikání.

Už nejde jen o firemní stránku na Facebooku. Sociálních sítí je v ČR víc a mají svá specifika, proto je vhodné svěřit tvorbu profilu odborníkům.

Nevíte co dnes napsat na váš firemní profil na sociální síti, máte málo fanoušků, případně fanoušci neplní to, co od nich požadujete a nevíte co s tím? Nelíbí se vám vaše grafika na sociálních sítích, chtěli byste návštěvníkům nabídnout aplikace na Facebook či Google aplikace a nevíte jak, nebo jen hledáte někoho s kým se můžete poradit, jak zvýšit úspěšnost vaší firemní prezentace na sociálních sítích?

Marketingová agentura PEVNINA CZ vám navrhne komplexní komunikační strategii, která je prvním a stěžejním krokem k úspěšnému firemnímu profilu na jakékoliv sociální síti. Postará se o založení firemního profilu na Facebooku, Google Plus a Linked In a o jeho správu včetně vytváření postů a příspěvků. Založí značkový kanál na Youtube s čímž souvisí příprava a výroba multimediálního obsahu (fotografie, videa, grafika). Součástí služeb je i návrh kampaní a realizace reklamy na Facebooku, Linked In a Youtube a pravidelné reportování výsledků a návrhy na zlepšení propagace.

Sociální sítě jsou nejrychleji rostoucím prostředím pro reklamu a marketing, proto se nám ozvěte a můžeme i Vás představit světu sociálních sítí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače a internet a jeho autorem je pevninacz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Firemní prezentace na sociálních sítích