Firemní webové stránky a internetový marketing

Internet je velice silné médium, tak proč ho mnoho firem a podnikatelů nedokáže využívat na maximum? Odpověď je jednoduchá. Protože mají webové stránky, které nesplňují svůj účel, nevydělávají!

Bohužel mnoho manažerů a majitelů firem si myslí, že mít prostě nějaké webové stránky, na kterých bude popsaná „tak nějak“ činnost firmy, nějaké fotky referencí atd. stačí. Webové stránky, které v dnešní době nedokážou zaujmout, jsou skoro k ničemu. Firemní webové stránky musí působit věrohodně, dále pak webové stránky, které jsou nepřehledné a funkční jenom ze 70%, dokážou návštěvníka dost spolehlivě odradit. Co udělá návštěvník, který byl zrazen a naštván tím, že ztrácí čas na těchto webových stránkách? Jasně, odejde ke konkurenci. Řekněte si sami, opravdu se vám vyplatí mít takovéto webové stránky? Mnoho majitelů firem a manažerů dělá chybu v tom, že hledají to nejlevnější řešení na zhotovení webových stránek a cele to končí tím, že si vlastně sami sobě uškodí, vlastně uškodí svému byznysu.

Jak správně investovat do webových stránek

Tvorba webových stránek je velice specifická činnost a každý kdo si chce nechat vyrobit kvalitní webové stránky, by si měl uvědomit, že webové stránky je investice, která by se měla mnohonásobně vrátit. Pokud nebudete vyloženě vyžadovat webové stránky, které budou generovat nové zákazníky, musíte se připravit na to, že webové stránky sami o sobě nemusí v mnoha oborech stačit. Ke kvalitním webovým stránkám budete potřebovat i kvalitní internetový marketing.

Internetový marketing, který se vám vyplatí

Firma, která vám bude zhotovovat webové stránky, by měla být schopná se postarat i o internetový marketing na míru. Internetový marketing je balík mnoha činností a v mnoha oborech se dokáže dost značně lišit. Pokud vaše firma působí ve velice konkurenční segmentu, budete muset počítat s tím, že internetový marketing bude běh na dlouhou trať a zcela určitě to bude kontinuální činnost. V méně konkurenční prostředí nebude až tak časové náročné a složité dostat vaše webové stránky do popředí vyhledávačů. Rada na závěr zní: Počítejte s tím, že konkurence na internetu neustále stoupá a bude stoupat.

0 komentářů u “Firemní webové stránky a internetový marketing