Realizace zahrad Transgard

Navrhneme, přetvoříme Vaši zahradu. Provádíme realizace, rekonstrukce, revitalizace a renovace zahrad. Na základě Vašich požadavků vyhotovíme několik návrhů s cenovými kalkulacemi. Zahradu s Vámi navrhneme podle Vašich prostorových a finančních možností, s ohledem na požadovanou náročnost na údržbu. Navrhneme pro Vaši zahradu automatický zavlažovací systém, který se bude starat o zavlažování Vaší zahrady.

Pomůžeme Vám vybrat to nejlepší řešení pro Vaši zahradu a jakmile se seznámíte s našimi návrhy a rozhodnete se pro ten nejlepší, začneme se skutečným přetvářením Vašeho pozemku v krásnou zahradu plnou rostlin, trávníku, okrasného jezírka a skalkových zídek. Po ukončení práce Vás seznámíme s postupy a povinnostmi, jak správně udržovat Vaši novou zahradu.

Nabízíme tyto služby:

Údržba zeleně

  • Kompletní pravidelná údržba zeleně – 1x týdně/ 1x 14dnů
  • Postaráme se o veškeré práce a úkony, které jsou v průběhu roku potřeba.
  • Péče o travnatou plochu:
  • Individuální nebo jednorázová údržba – 1x měsíčně
  • Pro část zákazníků je práce na zahradě odpočinkem. Proto vyžadují pouze jen některé specifické úkony. Střih ovocných a okrasných dřevin, postřik proti škůdcům, chorobám, vertikulaci a jiné. Nebo chtějí zahradu pouze zkontrolovat a poradit s její péčí.

Správa chalup a chat

Provádíme kompletní dohled a údržbu nemovitostí. Nabízíme úklid, údržbu zahrad a drobné řemeslné práce.

0 komentářů u “Realizace zahrad Transgard