Formuláře pro intrastatu v letech 2014

Účtovat mezinárodně s sebou přináší nenadálé povinnosti,úkoly pro podnikatele se kterými musí počítat pro rok 2015. Částí povinností podnikatelů je dávat zprávy do hlášení intrastat. Statistický systém je členem eurostatu a zaobírat se získáváním informací od živnostníků, kteří vykonávají zahraničníaktivity. Intrastatem se musí zabývat každý, kdo splňuje primární podmínky pro vykazování do systému intrastat. Pokud nemáte chuť se intrastatem zaobírat nebo nemáte dobré znalosti pro vykazování do intrastatu, následně jsou firmy, které se vykazováním intrastatu zabývají a poskytují tuto vědomost jako službu. Utratíte sice nějaké peněžní prostředky nadto za dávání intrastatu, ale na druhou stranu se nebudete muset bát, že se s intrastatem dostatenete do zbytečných potíží. Můžete si tak ušetřit starosti a mít vykazování intrastatu pro daný fiskální rok v pohodě.

2016 jak vykazovat intrastat

Každý rok v intrastatu se vytvoří nová předpisy a je potřebné se s nimi v čas obeznámit. Znáte to, nevědomost neomlouvá. Jak jste na tom byli vy při vykazování intrastatu v roce 2013? Pokud vám působilo problémy včas se do systému přihlásit a včas poskytovat nutná hlášení intrastatu, následně by snad nebylo od věci si na podávání intrastatu zaplatit spolehlivou službu, která se o vše postará.

V tomto roce 2014 vykazují intrastat především firmy

V roce 2014 mělo do systému intrastat povinnost poskytovat desítky tisíc podnikatelských subjektů. To znamená, že do intrastatu bylo předáno několik set tisíc hlášení. Číselně vychází, že každé páté hlášení do systému intrastat pošle podnikatelský subjekt, který se zaobírá nabízením služeb hlášení intrastat.

0 komentářů u “Formuláře pro intrastatu v letech 2014