Garážová vrata – novinky pro rok 2016

GARÁŽOVÁ VRATA

Dnešní vrata jsou jedním z nejdůležitějších konečných prvků vzhledu domu. Musejí být funkční, pevná, bezpečná a jejich vzhled musí ladit s fasádou. Všechny tyto podmínky současná vrata na trhu bezesporu splňují . Jak tedy vybrat ty nejlepší ? Sekční vrata představují nejprodávanější řešení. Provedení jejich konstrukce umožňuje dosáhnout maximálního prostoru uvnitř garáže, lze bezpečně zaparkovat i těsně před garáží, bez možného poškození vozidla. V dnešní době je na trhu mnoho výrobců a nespočet firem, které vám vrata dodají a namontují. Jak se v té nabídce orientovat ?

JAK VYBÍRAT DODAVATELE ?

Není vždy pravidlem, že vrata od renomovaných výrobců splňují včechny očekávané atributy. Nejdůležitější je vždy profesionální montáž. I když koupíte vrata za několik desítek tisíc korun, není to záruka toho, že budete spokojeni. I kvalitní drahá vrata se dají špatně namontovat a výsledek vás jistě neohromí. Proto klaďte důraz na profesionály a kvalitní montáž.

Pokud chcete ušetřit a máte možnost svůj stavební otvor pro budoucí vrata přizpůsobit, můžete využít akčních nabídek typizovaných vrat, které jsou cenové výhodné a splňují všechny požadavky jako vrata vyráběné na míru.

Více na Akční vrata

BEZPEČNOST A IZOLAČNÍ VLASTNOSTI

Dalším důležitým prvkem při volbě dodavatele jsou jak bezpečnostní prvky vrat, tak i tepelně izolační vlastnosti. Pokud máte vrata mimo objekt, tyto vlastnosti nehledáte. Ale pro ty, kteří chtějí svůj objekt, kde je součástí i garáž, dokonale chránit, přichází na trh novinka – sekční vrata s panely o šířce 60 mm. Vrata jsou vhodná především pro nízkoenergetické domy, ale jejich využití je vhodné skoro všude, kde chce zákazník zamezit únikům tepla.

NOVINKA 2016

vrata pro nízkoenergetické domy – budoucnost vratové techniky. Sekční vrata VENTE RFS 60 mají jedny z nejlepších tepelně izolačních vlastností na našem trhu. Panely mají tloušťku 60 mm, mezi panelem a prahem je u spodního těsnění přidána další těsnící lamela, dvojité je i těsnění mezi panely a dodatečné obvodové těsnění, které přerušuje tepelné mosty mezi stěnou a úhelníky – konstrukcí. Proto tyto vrata dosahují koeficientu U = 0,9 (W/m2K)*

* týká se vrat 5000 x 2500 mm

0 komentářů u “Garážová vrata – novinky pro rok 2016