Pořiďte si brýle pro virtuální realitu

Do světa virtuální reality můžete nahlédnout prostřednictvím helmy nebo brýlí pro virtuální realitu. Využívat je můžete pro prohlížení fotek, hraní her, sledování 3D filmů, pro street view a řadu dalších zajímavých aplikací. Virtuální brýle jsou vhodné pro virtuální turisty, cestovatele, milovníky sportů.

 

Brýle pro virtuální realitu

Kvalitní a levné brýle pro VR pořídíte na stránkách virtualni-bryle.eu. Kvalitnější brýle střední cenové kategorie vás překvapí. Můžete si zahrát golf nebo závodit ve vozech.

Nejlevnější brýle pořídíte již od 200 Kč. Nicméně jsou vyrobeny z lepenky, do které jsou umístěny čočky a mají prostor pro umístění vašeho chytrého telefonu. Jsou snadno přenosné. Výrobců brýlí na virtuální realitu je obrovské množství a vybrat si ten správný model není zrovna jednoduché.

3D brýle mají plastový kryt a vysouvací šuplík pro chytrý telefon. Vidíte pouze obraz, který je na displeji telefonu vytvářen ukázky naleznete zde virtualni-bryle.eu/clanky . Díky brýlím se dostanete do centra dění, odnesete si neopakovatelné zážitky z filmu či ze hry. Vyzkoušejte si virtuální cvičení, turistiku a další.

Nejmodernější technologie umí oklamat naše vnímání zrakové i sluchové tak, abychom si mysleli, že jde o skutečnou realitu.

 

Váš smartphone musí splnit pouze dvě podmínky, aby byl možný použít spolu s brýlemi pro virtuální realitu – gyroskop a akcelormetr. Virtuální realita je vám pomocí brýlí na dosah, zastaralé typy telefonů nemusí fungovat tak, jak je od nich očekáváno. U nejdražsších typů brýlí je potřeba mít vskutku výkonný počítač, se kterým se do 3D světa přenesete. Virtuální brýle mají obvykle hezký design, jsou pohodlné a snadno ovladatelné.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je mobileVR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Pořiďte si brýle pro virtuální realitu