Garnýže kovové

Chtěli byste si pořídit do svého interiéru kvalitní kovové garnýže za rozumnou cenu? Přesně takové na Vás čekají v internetovém obchodě firmy URBÁNEK z Ústí nad Labem! Přinášíme Vám garnýže kovové v různém provedení, v mnoha barevných kombinacích, různých průměrů a stylů. Všechny kovové garnýže jsou u nás se zárukou kvality. Pokud máte ohledně garnýží kovových nějaké dotazy, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Ty pravé garnýže kovové
V našem portfoliu najdete garnýže kovové v provedení jednotyč nebo dvoutyč. Z palety barev můžete vybírat například zlatou, černou, stříbrnou, perlovou a další. Široké spektrum provedení a barev Vám umožňuje libovolné sladění garnýží kovových s Vaším interiérem. Garnýže můžete také sestavit v kombinaci kovu a dřeva. Ani při výběru kovových garnýží se meze fantazii nekladou!

Kovové garnýže od URBÁNKA
Garnýže kovové Vám dodáváme včetně veškerých komponentů (tyč, 2 kusy koncovek, 2 kusy držáků, kroužek se žabkou nebo háček na záclonovou lemovku). V případě, že máte konkrétní představu o kovových garnýžích, sdělte nám své specifické požadavky a my Vám vyrobíme garnýže kovové na míru. Objednejte si garnýže kovové z našeho internetového obchodu urbanek-ul.cz ještě dnes za jedinečné ceny.

0 komentářů u “Garnýže kovové