Hydroizolace střech DAML

Provádíme hydroizolace, hydroizolace plochých a šikmých střech, hydroizolace stavebních objektů, hydroizolace budov. Zaměřujeme se především na aplikaci systému na bázi měkčeného PVC, který se dnes, v tomto oboru, nejčastěji používá při rekonstrukcích hydroizolace střech a teras. Více o izolace střech Izolace a nátěry a hydroizolace střech.

Teplo stoupá vzhůru, a pokud nemáte střechu správně zaizolovanou je čtvrtina vaší tepelné ztráty přes střechu. Izolujte svoje podkroví, šikmé, nebo rovné střechy.Je to jednoduchý a účinný způsob, jak ušetřit a snížit své účty za topení.

Izolace podkroví je účinný po dobu minimálně 40 let, a za tu dobu se bohatě náklady vrátí v úsporách.

Svůj podíl na trhu budou dále na úkor bitumenových materiálů zvyšovat materiály polymerní. V nabídce našich služeb naleznete především: hydroizolace plochých střech hydroizolace teras a balkonů izolace spodních staveb proti vodě a radonu

Námi provedené hydroizolace plochých střech, šikmých střech a hydroizolace objektů chrání před vlhkostí, vodou, plísněmi a prodlouží jejijch životnost. Námi provedené hydroizolace střech a hydroizolace objektů chrání před vlhkostí, vodou, plísněmi a prodlouží jejijch životnost. Služby a podpora, stejně jako kvalitní služby, jsou z naší strany samozřejmostí.

Seznamte se s naší prací: galerie a reference, výběr vhodného řešení, transparentní cenová nabídka a precizní provedení.

 

0 komentářů u “Hydroizolace střech DAML