Inspirujte se vůní Paříže

Paříž – za tmy romantické místo plné světel, během dne svět plný uvolněné atmosféry, historie, umění a také krásné vůně… Inspirovali jsme se širokými pařížskými bulváry, Eifellovou věží a přinášíme vám dokonalou dvojici toaletních vod pro ni a pro něj.

Toaletní voda Eclat Femme je rafinovaná a elegantní stejně jako dnešní moderní žena. Rozvíjí se svěžími tóny pomerančových kvítků a doznívá jemnými plátky bílého jasmínu. Květy jasmínu byly speciálně vypěstovány v historickém domově vzácných vůní v Grasse ve Francii a dodávají této vůni vytříbený vkus a originalitu.

Přitažlivé kouzlo kůže Barenia…
Nová a vylepšená pánská toaletní voda Eclat Homme v sobě ukrývá hladké elegantní tóny kůže Barenia a mužného cedrátu, které zajišťují déle trvající otisk a efekt vůně. Hlavu toaletní vody tvoří koriandr a himalájský čaj, v srdci ucítíte cedrové dřevo, jasním a tonkové boby.

Eclat představuje perfektní rovnováhu nadčasového a moderního stylu a ztělesňuje sofistikovanou mužnou sílu v kombinaci s francouzským šarmem.

Oriflame existuje pro lidi, jako jste vy. Výrobky, které vyrábíme a neomezené možnosti výdělku, které vám nabízíme, to vše je vytvořené s ohledem na vás.

K jedinečné příležitosti výdělku v Oriflame se připojíte s velmi nízkým poplatkem a vydělávat můžete začít hned v ten samý den. Mnoho dobře prezentovaných produktů a atraktivní nabídky, dělají prodej tak jednoduchý, že stačí jednoduše ukázat katalog nebo webový odkaz a čekat na objednávku.

Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti – jsme tu, abychom vám pomohli na vaší cestě
a většina školení a podpory jsou zcela zdarma. Investujte svůj čas a příležitosti k růstu budou neomezené.

Máte úplnou kontrolu a svobodu nad odpracovanými hodinami a odměnami, které obdržíte.
Vy se rozhodnete, zda to chcete dělat jako koníček, na částečný úvazek nebo na plný úvazek. Stručně řečeno – vy jste svůj vlastní šéf!

Proto jsme hrdí na to, že nabízíme možnost, kde od začátku vyděláváte peníze a zároveň si budujete své podnikání a plníte své sny, my říkáme – Vydělejte si dnes a zítra si splňte své sny.

0 komentářů u “Inspirujte se vůní Paříže