Soukromá školka Praha 4

Vybíráte vhodnou mateřskou školku pro svoji holčičku nebo chlapečka? Volba správné školky je pro budoucí vývoj dítěte velmi důležitá a určitě byste ji neměli podceňovat. Která mateřská školka bude splňovat všechna kritéria na ni kladená? Ideální volbou je soukromá školka Praha 4 nesoucí název LUPÁČEK!

Poznejte naši soukromou školku na Praze 4

Soukromá školka na Praze 4 – LUPÁČEK – nabízí kompletní péči dětem od 1 roku do 7 let. Školku se nachází v klidné části Praha 4 v ulici Kloboukova 1256/27. Naše soukromá školička se nachází v rodinném domě se zahradou, jež nabízí dostatek pohybových aktivit s přírodou doslova na dosah ruky. Vaše dětičky hlídáme každý pracovní den od 7:30 do 18:00!

LUPÁČEK – soukromá školka Praha 4

Na našich webových stránkách lupacek.cz se dočtete všechny potřebné informace, navíc zde najdete kompletní dokumenty ke stažení, aktivity, denní program, ceník, kontakt a online přihlášku do soukromé školky Praha 4. V případě, že máte na naši soukromou školku na Praze 4 nějaké dotazy, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat nebo osobně navštívit. Kdykoliv se k nám také můžete přijít podívat a my Vám naši soukromou školku Praha 4 rádi ukážeme.

V naší soukromé mateřské školce LUPÁČEK už se na Vás těšíme!

0 komentářů u “Soukromá školka Praha 4