Jak použít svatební dekorace

Novinky ve výzdobě svatby, nové trendy, jednoduše je tu rádce jak na takovou stylovou výzdobu.

Jste pouze v začátcích svatebních příprav a marně si lámete hlavu jak to lze vše připravit bez zbytečného stresu a ještě, aby vše vypadalo co nejlépe a neslo se vše jako od profesonála? Dnešním článkem vám pomůžeme, je to lehké bez stresu a starostí.

V začátcích příprav pečlivě vybírejte z katalogů nebo přímo ve svatebních salonech své vysněné šaty, rezervujte místo svatební hostiny, automobily, koláčky, svatební dorty. Věnujte také svou pozornost svatební výzdobě, která je nedílnou součástí každé krásné svatby.

Trendy je v tomto roce barva malinová a fialová. Neobávejte se kombinací na první pohled nesourodých barev. Například kombinací malinové a hnědé vytvoříte nádhernou svatbu s příchutí elegance a svěží barevnosti. Použijte balonky, diamantky, svatební čokoládky například se jmény hostů a vlastní fotografií.

Zdobení se samozřejmě dotýká i automobilů ženicha, nevěsty a samozřejmě celé svatební kolony. Při dekoraci automobilů ženicha a nevěsty používejte větší a bohatší dekorace. Nudné panenky z dob minulých jsou již ty tam. Dnešním trendem jsou šerpy, pedig dekorace. Pro výzdobu auta ženicha je stylové použití zdobených cylindrů. Samozřejmostí při výběru by měla být vkusnost a barevné sladění všech dekorací do barvy svatby. Vodítkem při výběru a barevné sladění mohou být www.svatebnidekorace.cz.

Dekorační materiál, který je v dnešní době nejpoužívanější je organza. Jedná se 100% polyester se strukturou jemné síťky. Organza navodí vzdušnost a lehkost o kterou se při výzdobě jedná. Materiál lze řasit bez použití špendlíků nebo v případě potištěných organz jen rozvinout středem tabule. Pro použití jsou ideální rozměry 36-48cm většinou balené v rolích o délce 9m.

Máte-li vysoké stropy a líbilo by se Vám mít útulnější atmosféru, použijte organzu v šíři 1,59m na průvěsy od středu místnosti ke krajům a rázem získáte eleganci a útulnost v jednom.

Nezapomenutelným doplňkem svatební tabule mohou být svatební čokoládky, které lze objednat v různých provedeních a barevných kombinací. Stejné grafické vzory lze použít například při tisku svatebního menu, etiket na víno, jmenovek nebo svatebního oznámení.

Součástí každé svatby jsou i Vaše ratolesti, jednoduchým zabavením dětí jsou balonky. Postačí nafouknutí 100ks balonků a ponechání volně na podlaze, děti budou mít o zábavu postaráno. Pro dospělé si nechejte zhotovit obří balon s odpálením na baterii. Jakmile spojíte drátky na baterii, balon bouchne a vysypou se další balonky. Ideálně při první společném tanci novomanželů.

Večer by měl být vyvrcholením zábavy. Elegantní a zajímavým je vypouštění lampionů přání. Každý host napíše na svůj lampion své přání a vypustí jej do noční oblohy a věřte, vše v tento výjimečný den splní.

Jestliže sháníte profesionály na výzdobu svateb, podívejte se na stránky svatební dekorace. Všechny dekorace nakoupíte pod jednou střechou, žádné shánění ani stres. Můžete také navštívit kamennou prodejnu, kde Vám personál s výběrem ochotně pomůže.

Závěrem přeji šťastnou volbu barevné kombinace svatby a mnoho krásných let ve svazku manželském.

Příspěvek byl publikován v rubrice Obchody a služby a jeho autorem je memphisy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Jak použít svatební dekorace