Zubní hygiena na cestách

Cestujete často autem, autobusem, letadlem či vlakem a máte problém se zubní hygienou? Pak právě pro Vás máme skvělý typ. Fuzzy brush, efektivní kartáček a zubní osvěžovač dechu. Fuzzy Brush je malý, chlupatý kartáček, jež se používá tam, kde použít běžný kartáček je nepohodlné, tedy na cesty do letadla , při návštěvě zubaře nebo kdykoliv chceme osvěžit dech či vyčistit zuby a ústa, a to bez použití vody a zubní pasty.
Zubní kartáček Fuzzy Brush navržený zubními lékaři je unikátní kartáček a osvěžovač dechu v jednom. Jednoduše vložte zubní kartáček do úst a žvýkejte stejně jako žvýkačku … Výsledky jsou okamžité. Zatímco žvýkáte, kartáček přirozeně čistí Vaše zuby i celá ústa … rychlé, jednoduché a efektivní.
„Kartáček“ zabalený v malé kuličce je vhodný do kapsy či kabelky. Svoji práci odvede po každém jídle i pití, na cestách, v letadle …. i před schůzkou.
Fuzzy Brush zanechává celá ústa i zuby čisté a svěží – nepotřebujete vodu, zubní pastu – nemusíte hledat nejbližší umyvadlo. Fuzzy brush je 100% bezpečný. Po použití kartáček jednoduše vyhoďte. Je vhodný i pro děti.

0 komentářů u “Zubní hygiena na cestách