Jaké jsou ty nejlepší dveře pro vás?

Vchodové dveře nejsou jen stylovým prvkem každého vstupního prostoru, ale jsou na ně kladeny i zcela speciální nároky. Musejí fungovat s absolutní spolehlivostí, chránit proti nepříznivým povětrnostním vlivům a poskytovat maximální možnou míru zabezpečení. Důležitou roli hrají také vysoká stabilita, optimální tepelně izolační vlastnosti, maximální zvukotěsnost, zabezpečení proti vloupání a také design.

Vysoká kvalita plastových domovních dveří Inoutic se odráží jak ve vynikajících hodnotách tepelné izolace, tak i v mimořádně vysoké odolnosti proti zátěži. Kvalita vstupních dveří je testována přibližně 100 000 cykly otevření a zavření a na životnost přibližně 20 let. Vůli v průtahu a odolnost velmi stabilní konstrukce rámu lze ještě dále zlepšit použitím patentovaných profilových rohů zesílených kovovým vyztužením. Navíc lze vstupní dveře doplnit vícenásobnými pojistkami a speciálním kováním, čímž se dosáhne velmi vysokého stupně zabezpečení proti vloupání.

Plastové vchodové dveře z profilů Inoutic mohou mít nejrůznější tvary, provedení a barevné odstíny. Do dveří lze vsazovat veškeré plastové, skleněné a hliníkové výplně běžně dostupné na trhu, takže celek bude elegantním doplňkem každé novostavby. Dveře lze díky montážní variabilitě bez problémů zabudovat i do fasád starších domů.

Univerzálně použitelný hliníkový práh o výšce pouhých 19 mm snižuje nebezpečí klopýtnutí a svým plochým tvarem umožňuje použití v bezbariérových bytech. Tepelné bariéry (integrovaná plastová žebra) umožňují dosažení nejlepších tepelně izolačních vlastností.

K našim systémům okenních profilů nabízíme vhodný systém domovních dveří Prestige.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada a jeho autorem je bajbic. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Jaké jsou ty nejlepší dveře pro vás?