Kadeřnické potřeby pro profesionály i na doma

Postarat se o vlasy neznamená jen mít řadu šamponů a podobných věcí, ale i další kadeřnické potřeby denního použití. Kvalitní kadeřnické potřeby můžou výrazně ovlivnit zdraví vašich vlasů. A které jsou ty nejdůležitější?

Kadeřnické nůžky

Kadeřnické nůžky jsou speciální nůžky na střihání vlasů. Existuje jich celá řada jako jsou klasické, efilační nůžky nebo nůžky s mikrozoubky. Každé z nůžek mají svou specifikaci a své použití. Obecně platí, že kadeřnické potřeby jako jsou nůžky, musí být perfektně naostřené, aby byl střih vlasu perfektní a nedošlo brzy ke třepení konečků. Pro kadeřníka jsou nůžky tou nejdůležitější záležitostí. Jste-li příznivkyně střihání vlasů doma nebo občasného zastřižení, neváhejte a porozhlédněte se po kadeřnickéch nůžkách. Když už se vám nechce do salonu, ulevte vlasům alespoň takto.

Hřebeny a kartáče

Každá žena má doma minimálně jeden. I na krátké vlasy jsou potřeba. Kadeřnické potřeby jako jsou hřebeny a kartáče jsou velmi snadno k sehnání, ale používáme pro své vlasy opravdu ten nejlepší typ? Kartáč na vlasy výborně rozčesává vlasy. Jde to s ním rychle a poměrně snadno, pokud nejsou vlasy příliš zacuchané. Kartáč bychom také neměli používat na mokré vlasy, které jsou mnohem náchylnější k lámání. Pro dokonalé rozčesání vlasů používejte jiné kadeřnické potřeby. Ideálním je pro to hřeben se širokými zuby. Pokud s rozčesáváním máte velké problémy, používejte i speciální přípravky usnadňující rozčesávání. Mezi specifické kadeřnické potřeby patří kulatý kartáč. Ten se používá na úpravu vlasů při fénování. Vlasy díky němu dostanou objem a hebkost.

Profesionální kadeřnické potřeby

Kadeřnické salony používají profesionální kadeřnické potřeby. Ty jsou mnohdy dražší, ale jistě sami víte jak vaše vlasy září, když ze salonu odcházíte. Nejsou to jen všechny možné přípravky, ale svou část významně plní i kadeřnické potřeby. Ne všechny profesionální kadeřnické potřeby musí mít doma i obyčejné smrtelnice, ale něco se vyplatí.

Kam pro kadeřnické potřeby?

Kadeřnické potřeby pro profesionály i na normální použití najdete na www.cmiral.cz. Podívejte se i na další produkty pro péči o vaše vlasy. Nevyhýbejte se péči o vlasy. Možná to bude trvat o něco déle, ale výsledek bude stát za to.

0 komentářů u “Kadeřnické potřeby pro profesionály i na doma