Londa pro náročné kadeřníky

Jste kadeřník s osobitým stylem? Jste nároční a požadujete vždy ty nejlepší výsledky? Pak je tu pro Vás profesionální kosmetika Londa.

Proč Londa?

Při práci kadeřníka je každý den nová výzva, nová možnost vytvářet nové styly. Ovšem, aby mohl být kadeřník kreativní a rozvíjet svůj osobitý styl potřebuje vhodnou vlasovou kosmetiku, která mu to umožní. Potřebuje takové přípravky, u kterých si bude jist výsledkem i trváním. Jednoduše potřebuje takovou kosmetiku a takovou značku, které plně důvěřuje, protože díky tomu může vynikat a stoupat ve svém oboru nahoru. Londa se při vývoji svých produktů zaměřuje právě na Vás. Díky tomu dokáže vyhovět i náročným požadavkům a to včas. Produkty, které vzejdou ze spolupráce světoznámé a uznávané značky a lidí z oboru, spojují kvalitu, moderní postupy a vědecké poznatky v jedno. Je jedno jestli jde o barvy na vlasy, péči, styling či trvalou. Vše odpovídá náročným požadavkům kadeřníků a kadeřnických salonů. Londa zkrátka ví co je potřeba v tomto rychle postupujícím odvětví.

Barvy na vlasy Londa

Jedna z nejdůležitějších věcí, která by neměla chybět v žádném kadeřnickém salonu je barva na vlasy. Kvůli barvení navštíví kadeřnický salon velké množství žen, ale i mužů. Profesionální barvy, které se používají v kadeřnických salonech, jsou jejich hlavní předností. Zatímco i profesionální prostředky pro péči či styling si za vyšší cenu mohou koupit i normální smrtelníci, barvy na vlasy ne. Ty patří jen do rukou zkušených profesionálů a mají k tomu důvod. Jejich aplikace a namíchání je náročnější, ale za to déle vydrží. Barvy Londa se Vám přizpůsobí. I když u každé zákaznice budete potřebovat jiný odstín, vždy bude žádoucí zářící, oslnivá barva.

Trvalá od Londy

Kromě barev je dalším esem v rukávech kadeřníků trvalá. Pro trvalou vyvinula Londa tři různé specifické druhy produktů – Londawave, Londafix a Londalock. Londawave umožňuje vytvořit elastické vlny a lokny podle vašich představ. Vlasy chrání a jejich tvarování je snadné. Londafix pečuje o vlasy a podporuje tvorbu loken. Výborně doplňuje trvalou. Londalock je silná, ale šetrná trvalá od Londy zajišťující perfektní vlny. Vlas je zesílený, zpevněný a lesklý.

Chci používat kosmetiku Londa

V tom případě se podívejte na www.nehty-vlasy.cz, kde najdete produkty značky Londa. Je to specializovaný obchod na prodej profesionální vlasové kosmetiky a kadeřnických potřeb. Nabídněte svým zákaznicím a zákazníkům péči Londa.

0 komentářů u “Londa pro náročné kadeřníky