Konvektomat šetří čas v každé profesionální kuchyni

Konvektomat je speciální zařízení, jehož výhody ocení všichni profesionální kuchaři. Dokáže vařit, péct, smažit, gravírovat i zapékat. Ačkoliv v běžné domácnosti na něj nezbývá prostor (vyžaduje i větší investici a také není potřeba dělat více kuchařských činností současně), tak v restauracích, hotelech a v dalších obdobných zařízeních si své místo jistě najde.

Špičkové gastro vybavení je základ

Pokud zařizujete profesionální kuchyň, určitě už jste zjistili, že potřebujete kvalitní gastro vybavení, aby vaše kuchyně fungovala přesně, jak má. Jedině tak maximálně zefektivníte své procesy a nenecháte zákazníky dlouho čekat. Jelikož dlouhé čekání na objednané jídlo dokáže výrazně snížit hodnocení restaurace. Mezi restauračními zařízeními je dnes velká konkurence a vyplatí se tedy zahájit svůj byznys opravdu naplno. Jedině tak se rychle dostanete mezi špičku.

Kromě konvektomatů představují nezbytné kuchyňské vybavení také mycí stroje, profesionální chladničky a mrazničky, další kuchyňské stroje nebo varné technologie. Zanedbat byste neměli ani výběr prádelenského zařízení, jelikož ubrusy, utěrky a další kuchyňský textil musíte udržovat stále v čistotě. Veškeré nezbytné gastro zařízení do své profesionální kuchyně zakoupíte na stránkách promos-trading.cz.

Konvektomat usnadní práci v kuchyni

Populární jsou konvektomaty značek Retigo, Fagor nebo Unox. Dohromady nabídka těchto značek čítá více než 100 různých modelů a vy si tak snadno vyberete takový, který na 100 % splní vaše individuální požadavky. Při výběru byste měli v prvním případě zohlednit funkce a velikost konvektomatu, aby vám v kuchyni nijak nepřekážel.

Může využívat plynovou nebo elektrickou energii. Jeho součástí může být také zavážecí vozík. Neměla by chybět ani sprcha a teplotní vpichovací sonda. Široký je též sortiment veškerého nezbytného příslušenství. U Promos Trading ke všem konvektomatům získáte také špičkový servis a záruku rychlého dodání náhradních dílů.

0 komentářů u “Konvektomat šetří čas v každé profesionální kuchyni