RC model letadla – originální hračka na dálkové ovládání

RC modely letadel jsou dnes stejně populární jako modely aut nebo lodí. Jedná se o hračku na dálkové ovládání, která vašim dětem zajistí zábavu na dlouhé hodiny. Často ale nadchne i samotné tatínky. RC modely se tak velké oblibě těší mezi všemi generacemi. Pojďte se podívat, z jakých variant můžete aktuálně vybírat.

Nabídka letadel na dálkové ovládání

Jestliže se rozhodnete pro koupi RC modelu letadla, budete mít na výběr z několika variant produktů. Letadla se prodávají jako KIT, ARF a RTF. Rozdíl je především v tom, zda si budete chtít letadlo sestavit sami (což je také velkou částí zábavy a takový model vás může vyjít i levněji) nebo jestli dáte přednost letadlu již sestavenému.

RC modely letadel s označením KIT jsou již sestavené, mají povrchovou úpravu, ale model neobsahuje žádnou elektroniku, motor ani RC soupravu. Vše si tedy musíte zakoupit samostatně, což je výhodné především tehdy, když chcete hračku přizpůsobit více svým představám. Sestavený RC model s označením ARF má nainstalované již nějaké příslušenství. Chybí však RC souprava a baterie.

Modely RTF jsou sestavené a téměř připravené k letu. Dodávají se v krabicích, takže je potřeba ještě něco málo smontovat. Zvládne to ale i každý začátečník. Taková stavebnice je tedy ideální napoprvé, pokud se zatím v nabídce příliš neorientujete. Poslední možností je zcela opačný případ, kdy si pořídíte RC model letadla tzv. „v rozsypu“. Musíte sestavit všechny díly dohromady, ošetřit ho fólií nebo jinou povrchovou úpravou a zabudovat veškerou potřebnou elektroniku.

Nakupujte v obchodě RC Dragon

V internetovém obchodě RC Dragon na vás čekají RC hračky na dálkové ovládání, které přizpůsobíte svým představám. Kromě letadel můžete vybírat také z RC autíček, motorek, robotů, lodí, multikoptér nebo vrtulníků. Kromě samotných modelů a hraček zde pořídíte také veškeré nezbytné příslušenství. Na obchod se můžete obrátit i s případnými dotazy, pokud si nejste jisti svým výběrem.

0 komentářů u “RC model letadla – originální hračka na dálkové ovládání