Krmivo pro psy Kronch na Frodex.cz

Krmivo pro psy Kronch na Frodex.cz

Na frodex.cz jsme pro vás zařadili další ze superprémiových krmiv pro psy– tentokrát dánskou značku Kronch a níže nabízíme jejich firemní filozofii.

Henne Pet food originál je pouze jeden! Kronch je ojedinělé krmivo pro psy z mořského lososa vyráběné v Evropě, zemí původu je  Dánsko.

Kronch je plně naturální, ale především hypoalergení krmivo určené pro alergické psy a  pro všechny životní fáze psů.

My, jakož to národy s vysokou spotřebou ryb trpí podstatně méně revmatickými chorobami, potížemi s pokožkou, alergickými a mnoha jinými imunitními poruchami a nemocemi.

Je vědecky prokázáno, že pozitivní účinky na lidské tělo se mohou uplatňovat i na domácích zvířatech.

A právě náš losos Henne obsahuje vysoký podíl nasycených a nenasycených mastných kyselin Omega 3 a Omega 6. Zásadní mastné kyseliny je nutno denně přijímat s potravou. Sice existuje řada dodavatelů těchto kyselin, avšak losos, který patří k ušlechtilým rybám, má řádově vysoký obsah tuků více než 10%. My jako mořský národ si dovedeme vážit čerstvých ryb, jako zdroj živin. Proto zpracováváme čerstvé ryby přímo na vysoce hodnotné krmivo pro psy. Ryba si udrží svůj pozitivní vliv na organizmus svojí biologickou hodnotou zaujímá nejvyšší příčku.

Krmivo pro psy Henne Pet Food Vám již během několika dnů Vám ukáže, jak dobře působí na Vašeho psa. Mořský losos se svými vlastnostmi může mít mimořádné pozitivní účinky na imunitní systém plodnost, srst, ale i na funkci pohlavních žláz a podobně.

Předností je vysoká koncentrace ve 100g ( lososový olej ) Omega 3 Eicosapentaenoic kyselina (EPA) 8.9%, Docosahexaenoic kyselina (DHA) 11.4% a také Omega 6.

Pokud chcete získat přehled o jednotlivých variantách krmiv Kronch, podívejte se na frodex.cz a určitě si vyberete.

0 komentářů u “Krmivo pro psy Kronch na Frodex.cz