L’Oréal značka přirozené krásy

L’Oréal je profesionální značkou v oblasti kosmetiky a se svými produkty slaví úspěch po celém světě. A není divu, když vyrábí jedny z nejlepších kosmetických přípravků. A čím to?

Kouzlo L’Oréal

Spokojených žen, ale i mužů, se značkou L’Oréal stále přibývá. Tuto pozici si L’Oréal vybudoval díky dlouholeté tradici, která započala svou dráhu již v roce 1909. V té době si dal francouzský chemik Eugène Schueller za cíl vytvořit takové barvy na vlasy, které by byly na jednu stranu účinné a krásné a na druhou stranu vlasy nezatěžovali a vyživovali. Tedy to co dnes bezmezně očekáváme a také dostáváme od všech produktů L’Oréal. Tak jako jeho inspirovala cesta k dokonalosti a neustálé další možnosti zlepšování, tak i dnes se L’Oréal zabývá inovacemi a nepřetržitým vývojem, aby uspokojil přání a potřeby jak kadeřníků a kadeřnických salonů, kde je L’Oréal uznávanou a hojně používanou značkou, tak normálních uživatelů.

Barvami to jen začalo

Ačkoli prvním podnětem pro vznik této značky byly barvy na vlasy, tak v dnešní době L’Oréal vyrábí a vyvíjí i prostředky pro styling, trvalou, péči o vlasy a samozřejmě speciální kadeřnické produkty. Pečlivost je základním kamenem L’Oréal. A právě pečlivost, snaha a píle ji vynesly z Francie do celého světa. Dnes L’Oréal působí ve více jak 120 zemích světa.

Produkty L’Oréal

L’Oréal je mistrem v barvení. Vyvíjí zářivé a dlouhotrvající, profesionální barvy na vlasy, které zanechávají vlasy krásné a nepoškozené. A to díky tomu, že šetří vlasové vlákno a vlasy zároveň vyživují. Nemenším odborníkem je L’Oréal i v péči o vlasy, kde vyvinul speciální Serie Expert. Tato řadu nabízí variantu pro všechny druhy vlasů. Spojuje inovativní přístup, vycházející z vnímání potřeb zákazníků, špičkové vědecké znalosti a nakonec i kreativitu. Kreativita je v případě L’Oréal vlastní zejména produktům z řad styling. Zde se L’Oréal věnuje výslednému vjemu. Vlasy se neslepují, ale perfektně drží tvar i v náročných podmínkách.

L’Oréal v České republice

V České republice je L’Oréal od roku 1994. Chcete-li si zblízka prohlédnout profesionální produkty L’Oréal neváhejte navštívit www.cmiral.cz. Zde se zabývají profesionální vlasovou kosmetikou a kadeřnickými produkty. Krásný může být každý.

0 komentářů u “L’Oréal značka přirozené krásy