Profesionální žehlička na vlasy na doma i do kadeřnických salonů

Každá žehlička na vlasy musí splňovat určité standardy, aby vlasy hezky narovnala, ale neponičila. O to více je-li řeč o profesionálních žehličkách, které využívají kadeřnické salony.

Co by měla kvalitní žehlička na vlasy mít?

Kvalitní žehlička na vlasy se pohodlně drží, aby s ní šlo dobře manipulovat. I když je totiž žehlička na vlasy především využívání pro narovnávání tedy žehlení vlasů, dají se s ní vytvářet i krásné vlny. Záleží na velikosti žehlící plochy. Žehlící plocha by správně měla být keramická, teflonová nebo turmalínová. Tyto povrchy jsou ideální a vlasy nespálí. Samozřejmostí je používat před každým žehlením vlasů ochranné přípravky, které zaručují, že se vlasy nespálí a nebudou tolik namáhané. Dalším výrazným kritériem, které by měla žehlička na vlasy splňovat a zároveň ovlivňujícím kvalitu a následné zdraví Vašich vlasů, je možnost nastavitelné teploty. Každé vlasy jsou jiné a ne na všechny je třeba používat rozpálenou žehličku na 200°C. Jemným a méně vlnitým vlasům stačí méně a naopak silné hodně vlnité vlasy potřebují k narovnání teplotu vyšší.

Profesionální kadeřnický e-shop

Kadeřníci a kadeřnice vědí co je pro vlasy dobré a proto používají ty nejlepší produkty a přístroje, mezi které se řadí i žehlička na vlasy. Profesionální kadeřnický e-shop, který naleznete na www.cmiral.cz nabízí celou řadu profesionálního vybavení.  Některé přípravky jsou určené jen do rukou profesionálů, ale žehlička na vlasy může potěšit i příznivce domácího žehlení.

Žehlička na vlasy uspokojí i ty nejnáročnější. Všechny produkty využívají nejmodernějších technologií pro dokonalý styling i péči zároveň. Jsou šetrné k vlasům a jejich používání se nemusíte bát ani každý den. Na jednom místě zde naleznete i doplňky v podobě péče o vlasy a jejich ochrany při žehlení.

0 komentářů u “Profesionální žehlička na vlasy na doma i do kadeřnických salonů