Ložiskové domky pro odolnost dynamického zatížení

Ložiskové domky jsou složeny z litinového tělesa a naklápěcího ložiska. Vybírejte ze třech základních typů ložiskových domků. Nejrozšířenější variantou je typ UCP, ten umí odolat dynamickému zatížení ve všech směrech. Dále nabízímeložiskový domek typu UCF u kterého má těleso čtvercový tvar a umožňuje montáž na svislou plochu. Posledním řešením jeložiskový domek typu UCFL, který má těleso oválného tvaru a disponuje dvěma upevňovacími otvory.

Ložiskové domky

typ UCF

Ložiskové domky UCFLožiskové domky typu UCF jsou složeny z litinového tělesa a naklápěcího ložiska, mají čtvercový tvar a jsou vhodné pro montáž na svislé plochy. Celý ložiskový domek je připevněn pomocí čtyř upevňovacích šroubů, které přenášejí vznikající zatížení. V katalogu naleznete celkem sedmnáct variant domků typu UCF.

typ UCP

Ložiskové domky UCPLožiskové domky typu UCP jsou stejně jako předchozí typy složeny z naklápěcího ložiska a litinového tělesa.Naklápěcí domky UCP jsou základním typem a patří mezi velmi oblíbené. V katalogu ložiskových naklápěcích těles najdete celkem sedmnáct rozdílných provedení, které pokrývají většinu potřeb.

typ UCFL

Ložiskové domky UCFLLožiskové domky typu UCFL jsou složeny z naklápěcího ložiska a odolného litinového tělesa. Ložiskový domekmá oválný tvar se dvěma upevňovacími otvory, které zajišťují stabilitu a přenos zatížení. V našem katalogu najdete celkem 15 různých domků, lišících se průměrem hřídele, svými rozměry, typem ložiska, závitem, tělesem a hmotností.

 

0 komentářů u “Ložiskové domky pro odolnost dynamického zatížení