Matuschka vlasová kosmetika

Ještě jste neslyšeli o vlasové kosmetice Matuschka? Nebo slyšeli, ale chcete vědět víc? Představíme si nyní vlasovou kosmetiku Matuschka, takovou jaká je.

Jak to začalo

Matuschka je značkou firmy Matuschka International s.r.o., která působí již více jak deset let na českém trhu. Konkrétně od roku 1992, ale její tradice je mnohem delší. Sahá až do 70. let 20. století. Za vším stojí kadeřnický mistr Gerhard Matuschka. Díky němu začaly vznikat přípravky pro péči o vlasy, které patřili do rukou jak profesionálů, jako byl on sám, tak do rukou obyčejných lidí. V současné době nabízí široký sortiment produktů na různá použití a pro různé typy vlasů. Je používán v kadeřnických salonech, kde se využívá jeho profesionální potenciál. Matuschka ovšem nevyrábí jen produkty výhradně do kadeřnických salonů. K dostání jsou i produkty, které si můžete sami vyzkoušet u sebe doma. Jedná se zejména o stylingové přípravky a přípravky pro péči o vlasy. Na rozdíl od jiných profesionálních značek vlasové kosmetiky, je Matuschka ke svým zákazníkům vstřícnější a nabízí své produkty za pěkné ceny.

Produkty Matuschka

Produkty Matuschka jsou charakteristické svým profesionálním a kvalitním zpracováním. Nabídneme několik produktů k podrobnějšímu zkoumání. Jako první si představíme Pure Tone – bezoxidační barvu na vlasy. Díky tomu, že je bezoxidační může ji zakoupit kdokoli. Matuschka Pure Tone jsou oblíbené zejména mladými lidmi. Nabízejí totiž barvy jako jsou zelená, modrá, červená, fialová nebo oranžová. Všechno ovšem souvisí s peroxidem vodíku. Díky jeho absenci, tyto barvy neoslabují vlasy, použití je rychlé a snadné. Ovšem barva nevydrží tak jako klasické barvy. Bezpečně zachová intenzivní barvu až do 6 umytí. Ze sféry stylingu je to například Top Hair – Gel Strong. Tento gel je vysoce tužící a zpevní perfektně účes na dlouhou dobu. Pro jednoduší styling či spíše doladění účesu, je účinný lesk na vlasy Maxima MySalon Shine. Je ve spreji a snadno se nanáší, dodává vlasům lesk a sílu. Hodně oblíbený je také stříbrný šampon, který zabrání žloutnutí obarvených blond vlasů. Matuschka nabízí šampon Silber Glanz, který spolehlivě neutralizuje žluté reflexy keratinu. Udržuje platinový odstín a dodává lesk vlasům.

Chci přípravky Matuschka!

Nadchla vás tato profesionální vlasová kosmetika? V klasické drogerii ji ovšem neseženete. Podívejte se na www.a-vlasy.cz. Zde nabízejí profesionální vlasovou kosmetiku, nejen od Matuschka International, a vybavení pro kadeřnické salony. Podívejte se na více informací a vyberte si přesně to, co sedne vám a vašim vlasům.

0 komentářů u “Matuschka vlasová kosmetika