Montovaná ocelová hala pro rychlé zvýšení výroby

Montované ocelové haly jsou levným a zároveň efektivním východiskem pro vaše podnikání.  Díky našemu kompletnímu řešení, zahrnujícímu i dodávku příslušenství,budete přesně znát termín dokončení stavby. Můžete jej proto zahrnout do vašich strategických plánů a počítat s ním.

Montované ocelové haly

Charakteristika služeb

Důmyslná konstrukce a díky téměř neomezeným stavebním možnostem využijetemontované ocelové haly Astron v mnoha oborech. Po celé Evropě naleznete naše realizace, které plní funkce průmyslových hal, obchodních prostorů a administrativních budov. Mezi naše významné reference řadíme i sportovní haly, autosalony či nadzemní parkoviště.

Jednopodlažní ocelové haly

Snažíme se pro vás nacházet optimální řešení. Proto jsme vyvinuli efektivní stavební systém pro jednopodlažní budovy a při stavbě používáme ověřené postupy.

Toto spolehlivé řešení na klíč oceníte v případě, že pro své podnikání hledáte výrobní závod, skladovou halu či například administrativní budovu. Své využití jednopodlažní ocelové haly nacházejí i jako multifunkční nebo tenisové haly. Vysoce variabilní střešní a stěnové systémy nám umožňují stavět haly přesně podle vašich představ.

Vícepodlažní ocelové haly

Ocelové konstrukce vícepodlažních montovaných hal jsou složeny ze sloupů, nosníků a upevňovacích prvků. Každá ocelová hala z naší výroby má sloupy upevněny do základů pomocí šroubů zapuštěných do betonu.

Montované ocelové haly s více patry stavíme z kvalitních materiálů, kde všechny svařované a za tepla válcované prvky otryskáváme v souladu s SA 2.5 a ošetřujeme 80 µ nátěrem. Naše řešení počítají i s extremními výkyvy počasí. Proto obsahují odolné stabilizační prvky – zavětrovací táhla, stabilizační rám a betonové zdi nebo jádra.

0 komentářů u “Montovaná ocelová hala pro rychlé zvýšení výroby