Můžete mít nižší ceny elektřiny i plynu, někdy stačí vynechat sprostředkovatele

Zákazníci by si měli ověřovat, zda jsou ceny elektrické energie a zemního plynu, které jim nabízí různí sprostředkovatelé a poradci, opravdu nižší než konkurenční nabídka. Tradiční dodavatel energií – společnost Energie2, a. s., Praha má od některých odběratelských firem signály, že jim byly prezentovány nejvýhodnější cenové nabídky, které ve skutečnosti takovými nebyly. Je to proto, že různí prostředníci  nenabízejí zákazníkům vždy nejvýhodnější ceny, ale často upřednostňují dodavatele, od kterých mají nejvyšší provizi pro sebe. Informoval o tom ředitel Energie2, a. s., Praha Dávid Vlnka.

,,Pokud chtějí mít zákazníci z řad firem, či obyvatele opravdu jistotu nejlepší nabídky, ať se raději obrátí přímo na naši informační linku Energie2: 844 000 010 a my jim nabídneme ceny, se kterými budou určitě spokojeni. Zákazníci nepotřebují žádné sprostředkovatele, aby dostali lepší cenu. Naopak při přímém jednání s námi si můžou dojednat lepší podmínky. Navíc za dobrou radu o cenách se u nás neplatí,“ konstatoval  D.Vlnka.

Dodavatel zemního plynu a elektřiny – společnost Energie2, a. s., Praha se snaží nabízet novým i stálým zákazníkům dlouhodobě výhodné ceny obou těchto komodit. Cenovou politiku dodávek zemního plynu a elektřiny se snaží přizpůsobit tak, aby byl levnější než tradiční distributoři na daném území. Zákazníci tak ročně ušetří tisíce korun ve srovnání s dražšími dodavateli. Firma se vyhýbá kampaňovým slevám, které jsou časově omezené pouze na několik měsíců a razí filosofii dlouhodobě výhodných cen, nižších než mají dominantní dodavatelé. Změna je velice jednoduchá a je možná kdykoliv. Zákazník ji může uzavřít i online prostřednictvím webové stránky, nebo prostřednictvím prodejců. Jakékoliv otázky zodpoví zákaznická linka. Zákazníci by si při uvažování o změně dodavatele měli především ověřit dobu trvání proklamovaných slev, aby nepodlehli lákavé nabídce, která se nakonec ukáže jako dlouhodobě neudržitelná. Trh s plynem i elektřinou je plně liberalizován již několik let a zákazníci tak můžou vydělat nebo prodělat špatnou volbou dodavatele tisíce korun ročně.

Energie2 úspěšně působí na českém, slovenském i polském trhu. Mezi jejími zákazníky jsou velkoodběratelé i maloodběratelé obou komodit. Firmě se vyplácí strategie diverzifikace. Obchoduje s různými druhy energií (plyn, elektřina), zabývá se velkoprodejem i maloprodejem.

 

Kontaktní kancelář v ČR:   Energie2, a. s., Praha, Jihovýchodní II.; č.p. 11; Praha 4 Záběhlice

Další informace na tel: 844 000 010,  email: info@energie2.cz  ,  www.energie2.cz

 

0 komentářů u “Můžete mít nižší ceny elektřiny i plynu, někdy stačí vynechat sprostředkovatele