Zaměstnavatelé, snižte svoje náklady na hledání zaměstnanců

Hledání zaměstnanců se oproti minulým rokem v mnohém změnilo. Probíhá obvykle přes internet a má mnoho podob. Nejčastější z nich je hledání zaměstnanců prostřednictvím pracovních portálů. Pro personalisty a firmy to znamená snadnější komunikaci s uchazeči a větší přehled mezi jednotlivými obsazovanými pozicemi a přijatými životopisy. Náklady na hledání zaměstnanců se však nezměnily, resp. se zvyšují, protože pracovních portálů a agentur stále přibývá a zaměstnavatelé musí vkládat inzeráty na množství portálů, aby tak oslovili co nejvíce uchazečů a snížili riziko, že neosloví ty nejvhodnější potenciální zaměstnance.

 

Zaměstnavatelé, rostoucím nákladům na recruiting a hledání zaměstnanců je již nyní konec. Přichází nový pracovní portál kovojob.cz. Ptáte se jak je to možné, že vám klesnou náklady, když přibývá nový pracovní portál? Je to možné proto, že tento portál není jako ostatní. Nenajdete na něm množství pracovních nabídek z různých oblastí hospodářství. Zaměřuje se pouze na oblast strojírenství, kovovýroby a automobilového průmyslu. Podnikáte ve jmenovaných oblastech? Chcete vědět jaké výhody by vám přineslo inzerování na tomto portálu?

 

Největší výhodou portálu kovojob.cz je jeho úzké zaměření, neboť zveřejněním pracovní nabídky oslovíte všech potenciálních zaměstnanců najednou. Takto zároveň snižujete své náklady, protože nemusíte zveřejňovat množství inzerátů na jednu volnou pracovní pozici na různých pracovních portálech. Nabízíme Vám možnost zveřejnit jakoukoli nabídku prováděnou v oblasti strojírenství, kovovýroby a automobilového průmyslu, od dělnických až po inženýrské, od svářečů, zámečníků, lakýrníků, obsluhovačů CNC strojů až po konstruktéry, technology, či manažery.

 

Cílem portálu je co nejkratší cestou spojit zaměstnavatele a uchazeče o zaměstnání. Zkuste hledání zaměstnanců s námi a využijte nabídku bezplatného zveřejnění Vašeho inzerátu o volné pracovní pozici.

0 komentářů u “Zaměstnavatelé, snižte svoje náklady na hledání zaměstnanců