Nakupování na portálu eprinting.cz

Mé dojmy z nakupování přes portál www.eprinting.cz jsou následující. Pořádal jsem vesnickou zábavu a potřeboval jsem natisknout několik stovek vstupenek, několik desítek plakátů a přibližně tisíc letáků.

Při vyhledávání jsem narazil na několik portálů nabízející tiskové služby, ale odradila mě jejich složitost, nepřehlednost a mnohdy i ceny. Náhodou jsem narazil na webové stránky www.eprinting.cz jako první mě zaujalo přehledné řešení nabídky tiskovin a doprava zdarma při objednávce nad 2000kč. Při cenové kalkulaci tisku letáků mě potěšila její jednoduchost a přehlednost. Dále mě neméně potěšila výsledná cena letáků, která byla řádově o stovky korun levnější, než na ostatních webových portálech, které jsem si vyzkoušel. Neváhal jsem a letáky jsem si objednal, precizní systém nahrávání dat a jednoduchost objednávky byla úžasná. K objednávce tisku jsem přidal ještě plakáty a vstupenky. Cena byla opět překvapivě velmi nízká. Zvolil jsem si způsob přepravy společností PPL, ta byla zdarma. Přišly mi dvě emailové zprávy se stavem objednávky a ve stanovený termín jsem tiskoviny dostal. Portál www.eprinting.cz mohu jen doporučit a především tisk letáků na www.eprinting.cz/tisk/letaky/.

Se službami jsem byl zcela spokojený a příště objednám zas.

Příspěvek byl publikován v rubrice Řemesla, služby a jeho autorem je Ženíšek Jan. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Nakupování na portálu eprinting.cz