Napiš vlastní e-knihu

Máte někde v šuplíku text, který by se mohl líbit i ostatním? Vydejte ho jako e-knihu! Je to jednoduché.

Že nemáte „jméno“ a kniha by se neprodávala? Velké nakladatelství Vás pravděpodobně odmítnou? Ano, to je možné. Knih je na trhu velké množství a úsilí vložené do výroby knihy se velmi těžko zaplatí. Čím větší nakladatelství a větší režijní náklady, tím více musí myslet na finanční rentabilitu a budou tíhnout k výrobě knih, o kterých jsou přesvědčeny, že se budou prodávat ve velkém.

Nakladatelství kknihy.cz jsme však na opačné straně. Nemusí platit desítky zaměstnanců, vysoké paušální výdaje a podobně. Může si proto dovolit věnovat čas i zcela neznámím autorů a jejim prvotinám. Když dodáte svůj text v digitální podobě, převedou jej do formátu elektronické knihy, upraví a připraví k distribuci.

Kniha ke čtenářům on-line

Cílem nakladatelství kknihy.cz je vydávat knihy nových autorů. Tedy i knihy, jejichž publikum sotva překročí desítku čtenářů. Šanci vydat vlastní e-knihu tak u nás má každý. Každý má šanci využít rozvíjejícího se digitálního světa, který toto umožňuje.

Výhodou e-knihy je její snadná dostupnost, cena i šetrnost k životnímu prostředí. Netisknou se stohy papírových knih, které leží ve skladech. Vše se děje elektronicky a jednoduše.

Distribuse vaší e-knihy

A jak se vaše kniha dostane ke čtenářům? nakladatelství kknihy.cz má přímo vlastní e-shop s e-knihami, přes který bude i Vaše kniha dostupná. A nejen to. Kniha bude souběžně dostupná na velkých prodejních portálech (google play, ereading, palmknihy, alza, knihy.idnes a další), se kterými má nakladatelství navázanou spolupráci.

Jak postupovat

Pro více informací o vydání vlastní e-knihy najdete přímo v nabídce nakladatelství. Pro více informací napište přímo na některý z kontaktů uvedených na webu kknihy.cz

0 komentářů u “Napiš vlastní e-knihu