Nebankovní půjčky bez registru

Přemýšlíte o koupi nové lednice nebo pračky, ale v bance Vám nepůjčí? Můžete to být například z důvodu negativního záznamu v registrech dlužníků, nízké bonity nebo kvůli stávajícím úvěrům. Nejen v těchto případech můžete využít služeb nebankovních půjček, které nemají tak přísné kritéria pro schvalování. Nebankovní půjčky však rozlišujeme do několika skupin. Každá má své klady, ale i zápory. Výhodnější nebankovní půjčky naleznete na nebankovni-pujcky-cz.cz.

Rychlá půjčka do hodiny na účet

Rychlá půjčka online nabízí možnost, jak získat až 5000 Kč během pár minut. Hlavní výhodou těchto půjček je rychlost vyřízení a vyplacení peněz. O půjčku si snadno můžete zažádat přes internet a získat například 1000 Kč ještě týž den. Stačí vyplnit jednoduchou online žádost na příslušných webových stránkách. Velmi rychle si půjčku vyřídíte na pujcky-5000.cz. U malé expresní půjčky není potřeba téměř nic dokládat a vše se obejde i bez nutnosti docházet na pobočku či do kanceláře, proto je vše vyřízeno výrazně rychleji, nežli jiné typy půjček. Vše tak můžete vyřídit během pár minut.

Půjčka bez registru pro zaměstnance a podnikatele

Potřebujete půjčit větší hotovost, ale kvůli negativnímu záznamu v registrech nemůžete do banky? Pak jsou tu pro Vás nebankovní půjčky pro zaměstnance a podnikatele. Případný záznam v registru dlužníků je do značné míry tolerován. Máte-li doložitelný příjem, pak si můžete vypůjčit například 50000 Kč s možností rozložení splátek až na 48 měsíců. Máte ale také možnost půjčku kdykoliv předčasně splatit bez sankcí. Velmi často vyhledávaná je půjčka Topfinanc na topfinanc.cz. Podnikatelé si mohou vybrat mezi půjčkami se zástavou (nebo bez) movitým a nemovitým majetkem. Ne vždy má podnikatel možnost dostatečně doložit příjmy a nebankovní půjčka mu může pomoci i v těchto případech. Bez zástavy je obvykle potřeba doložit daňové přiznání a bezdlužnost na FÚ a OSSZ. U půjček se zástavou tomu tak zpravidla nebývá a není toto nutností.

Nebankovní hypotéka a konsolidace půjček

Potřebujete větší půjčku nebo chcete své stávající půjčky a úvěry konsolidovat (sjednotit) do jedné půjčky s výhodnější úrokovou sazbou? Zajímat Vás může nebankovni-hypoteka.com, která nabízí výhodnější podmínky. Pak jsou tu pro Vás nebankovní hypotéky. Jestliže potřebujete půjčit například na rekonstrukci bytu či domu, ale v bance Vám již další úvěr neposkytnou, v nebankovním sektoru můžete žádat o hypoteční půjčku až do výše zpravidla 60% tržní hodnoty nemovitosti.

0 komentářů u “Nebankovní půjčky bez registru