Nebankovní úvěry pro každou životní situaci

Dlouhodobě poskytujeme nebankovní úvěry od 100.000 Kč do 3.000.000 Kč se splatností 5 až 20 let. Splatnost u všech našich úvěrů si můžete nastavit dle vlastních potřeb a možností, tak abyste byli schopni úvěr pravidelně každý měsíc splácet.

Pokud se rozhodnete o jakýkoliv typ úvěru zažádat právě u nás nebudete platit žádné poplatky předem, nebudeme nahlížet do bankovních a nebankovních registrů (BRKI, NRKI, SOLUS) a nebudeme po vás požadovat ani doklad o výši vašeho příjmu, plně nám postačí čestné prohlášení.

Úroková sazba úvěrů je pevně stanovená na 10.98 % p.a. ( jedná se o roční úrokovou sazbu) po dobu splácení se úrok nijak nemění a hlavně platí pro veškeré finanční produkty, které naleznete v naší nabídce. Běžně nabízíme americkou hypotéku, konsolidaci půjček, půjčku bez registru, vyplácení exekucí, podnikatelský úvěr i nebankovní úvěr přímo na míru.

Pokud vám podmínky našich úvěrů nebudou plně vyhovovat můžete nám zaslat vaše přesné požadavky a společně se budeme snažit najít nebankovní úvěr, který vám bude plně vyhovovat.

Vždy ke každému klientovi a jeho požadavkům přistupujeme individuálně, což znamená, že každý případ pečlivě posuzujeme a snažíme pomoci získat potřebné peníze každému našemu klientovi. A jako takový bonus nebudete platit žádné poplatky za naše služby, jelikož vyřízení nebankovních úvěrů je zdarma.

Na závěr bychom chtěli zdůraznit, že poskytujeme pouze nebankovní úvěry se zástavou nemovitosti, které můžete kdykoliv předčasně splatit. Nemovitost určená k zástavě se musí nacházet na území ČR a být maximálně 50 % výší oproti úvěru.

Pokud vás tento článek zaujal doporučujeme si přečíst podrobnosti o finančních produktech na našich stránkách intern.cz

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Ekonomika, finance a jeho autorem je Uvery. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Nebankovní úvěry pro každou životní situaci