Nepropásněte first minute pobyty se slevou až 20 % v Lázních Luhačovice na rok 2016

Objednejte si pobyt v Lázních Luhačovice s 20% slevou do 20. prosince

Jen do 20. prosince 2015 nabízejí Lázně Luhačovice, a.s., zlevněné first minute pobyty na rok 2016. Jedinečná nabídka se slevami do 20 % se nebude již prodlužovat a tak zájemci mají posledních pár dnů na zakoupení výhodných pobytů v proslulých lázních. Jen nyní máte garanci nejnižší ceny na pobyt ve čtyřhvězdičkových hotelech Alexandria a Jurkovičův dům na vámi vybraný termín.

,,V posledních letech máme v sezóně naše nejžádanější kapacity vyprodané a zájem stále roste. Řešením je rezervovat si konkrétní termín a zařízení včas, do 20. prosince ještě i s atraktivními slevami až do 20 %. Přinášíme nejširší nabídku léčebných, relaxačních, wellness a víkendových pobytů pro rok 2016 v nejrozmanitější škále ubytovacích kapacit v Luhačovicích. Pokud si klient objedná pobyt v nejluxusnějších čtyřhvězdičkových zařízeních – wellness hotelu Alexandria nebo Jurkovičově domě, poskytneme mu i garanci nejnižší ceny. Jiné akční či last minute nabídky v roce 2016 se budou vztahovat na úzký výběr pobytů a nebudou tak výhodné. First minute s garancí nejnižší ceny platí pouze při objednání pobytů v hotelech Alexandria a Jurkovičův dům do 20. 12. 2015 a zaplacení zálohy ve výši 30 % nejpozději do 31. 1. 2016. Zbývajících 70 % stačí doplatit nejpozději 30 dnů před nástupem na pobyt,“ upozornil J. Dědek.

Wellness hotel Alexandria **** byl postaven za první republiky a jeho vynikající výsledky vedly k tomu, že letos hotel získal hned dva tituly Czech Hotel Awards. Potřetí se stala Alexandrie hotelem roku (tentokrát za rok 2015) v kategorii Spa & Wellness ve Zlínském kraji a získala tento titul i v kategorii nejlepších čtyřhvězdičkových (****) hotelů ve Zlínském kraji. Je to už 3. ocenění v kategorii Spa & Wellness (2012, 2014, 2015) a poprvé i v kategorii čtyřhvězdičkových hotelů ve čtyřleté historii soutěže, která je jednou z nejdůležitějších hotelových událostí roku. Hlavní část klientely hotelu Alexandria tvoří hosté z ČR, ale neustále roste i zahraniční klientela. Alexandria se stala velmi oblíbenou mezi návštěvníky ze Slovenska, Rakouska a Izraele.

Lázně Luhačovice nabízejí širokou škálu lázeňských pobytů, ze kterých si vybere každý, s ohledem na kondici, finanční či časové možnosti. Luhačovické léčivé přírodní prameny navrací zdraví nemocným a utužují kondici zdravým. Zdejší minerální vody mají vysoký obsah minerálních látek a vynikající nasycení volným oxidem uhličitým. Jejich teplota se pohybuje mezi 10 a 14 ° C. Nejznámějšími léčivými prameny jsou Vincentka, Aloiska a Ottovka. Vincentka je základním inhalačním médiem ve většině inhalatorií v České republice.

Luhačovice patří mezi nejkrásnější lázně v České republice. Za neopakovatelnou atmosférou lázní stojí slovenský architekt Dušan Jurkovič. Za svou slávu vděčí Luhačovice hlavně léčivým minerálním pramenům, díky kterým patří mezi nejlepší lázně v Evropě. Nejznámější je přírodní léčivá minerální voda Vincentka pramenící uprostřed kolonády, která se podávala na císařském dvoře a ve vídeňských kavárnách. Dnes si Vincentku můžete odnést i jako suvenýr v lahvích, či v nosních sprejových aplikátorech a jako koncentrát na výplach dutin, je přidávána do zubních past, pastilek, sirupů, hydratačních krémů a sprejů. Počet pramenů vyvěrajících v lázních se stále zvyšuje, v září 2013 byl slavnostně zpřístupněn veřejnosti další pramen nazvaný Nový jubilejní. Lázně Luhačovice nabízejí svým návštěvníkům klid a pohodu ať již v rámci lázeňských a relaxačních pobytů nebo wellness víkendů. V Luhačovicích se snoubí zdraví, odpočinek, příroda i historie, do jednoho harmonického celku.

Další informace jsou na webových stránkách www.HotelAlexandria.cz a www.LazneLuhacovice.cz.

0 komentářů u “Nepropásněte first minute pobyty se slevou až 20 % v Lázních Luhačovice na rok 2016