Nedělejte kompromisy a namiřte si to rovnou do Karlových Varů

V Bohemia-lázních, a. s., Karlovy Vary vám pomohou vrátit zdraví

Dost bylo kompromisů. Je načase, abyste si uvědomili, že zdraví je opravdu nejdůležitější a proto byste si měli dopřát jen to nejlepší co je v nabídce. Pokud do lázní, tak do nejznámějších a nejlepších – do Karlových Varů. Řeči o drahotě a Rusech jsou jen pomluvy. Pobyt ve špičkových zařízeních Bohemia-lázní, a. s., je dostupný opravdu každému a za poslední dva roky počty Rusů v Karlových Varech dramaticky poklesly, takže nejčastějšími klienty jsou zde Češi a Němci. Navíc letos se akce v Karlových Varech nesou ve znamení 700. výročí založení města otcem vlasti – římským císařem a českým králem Karlem IV.

Dopřejte si blahodárné účinky karlovarských termálních vod v čele s Vřídlem, všestrannou zdravotní péči špičkových zdravotních profesionálů i rozmazlování od personálu Bohemia-lázní. K dispozici máte léčebné i rekreační lázeňské pobyty v sanatoriu Kriváň a hotelích Slovan a Concordia, přímo v centru Karlových Varů, jen pár metrů od kolonád. Najdete zde kvalitní ubytování a pestrou stravu s výběrem z mnoha jídel. Všechny procedury jsou poskytovány v nově vybaveném balneoprovozu s výběrem více než 45 druhů procedur. Pobyt vám proplatí zdravotní pojišťovna. Nebo si to umíte spočítat a přijdete na to, že si můžete dopřát i pobyt pro samoplátce, který v mimosezóně začíná od mimořádně přijatelných 1 250 Kč na den. Už od této ceny můžete absolvovat kromě klasických léčebných pobytů i několikadenní wellness, relaxační, rehabilitační a regenerační pobyty. O něco dražší jsou vánoční, silvestrovské a velikonoční pobyty spojené se zábavou a hodováním.

Ředitel společnosti Bohemia-lázně, a. s., Karlovy Vary, Jiří Sluka, k tomu říká: „Pojištěncům zdravotních pojišťoven doporučujeme, aby si u lázeňských poukazů žádali Bohemia-lázně Karlovy Vary. Pokud mají na léčbu nárok a netrvají na přesném datu, téměř jistě se jim u nás pobyt během roku podaří získat. Naše kapacity jsou dostatečné a spolupracujeme se všemi zdravotními pojišťovnami. Pojišťovny u nás hradí léčebné lázeňské pobyty s programem diabetologickým, rehabilitačním a rekondičním po onkologických onemocněních. Jako jedny z mála lázní nabízíme v rámci pobytu 24 hodinovou lékařskou pohotovost. Samoplátcům nabízíme nejlepší možný poměr mezi kvalitou a cenou. Mnoho lázní má kvalitní služby, ale výjimečnost Karlových Varů se nedá ničím nahradit. Přesvědčte se o tom sami. Máme dlouholeté ověřené výborné výsledky především v léčbě cukrovky. Především rituál pití vody z nejznámějšího pramene Vřídla má nezpochybnitelné účinky a je základem léčení v naší společnosti. Kvalita léčení je přímo závislá na kvalitě přírodního léčebného zdroje a karlovarské prameny se řadí k nejefektivnějším přírodním zdrojům v Evropě. Přírodní léčebné zdroje se používají k léčbě onemocnění zažívacího traktu, poruchy látkové výměny (cukrovka, vyšší hladina tuků v krvi, dna). Teplé prameny se využívají k pitné kúře, ke koupelím a výplachům.“

Léčebné procedury spočívají především v lázních, masážích, elektroléčbě, světloléčbě a zábalech. Z masáží je v nabídce klasická masáž částečná, reflexní masáž, podvodní masáž. Elektroléčbu a fyziatrické výkony zastupují – diadynamik, diathermie, endo vaco, ultrazvuk, VAS-07, magnetoterapie. Světloléčbu – biolampa, laserová terapie, solux. Klienti mají k dispozici i tepelné procedury – parafín, parafango, jednorázové rašelinové zábaly, rašelinový zábal klasický, kryoterapie, zábalová vana Haslauer.
Wellness pobyty nabízejí skvělé možnosti odpočinku i aktivního strávení volného času – plavání v relaxačním bazénu, zahřátí v saunovém koutku a zchlazení v ledové komoře nebo pod sprchovým chrličem.

Karlovy Vary mají co nabídnout během celého roku a návštěvníci zde vždy najdou zajímavé akce. V tomto roce město připravilo 6 velkých akcí. Při plánování svého pobytu v Karlových Varech se nezapomeňte informovat, zda se v té době něco ve městě nekoná. Nezapomeňte přitom, že nejatraktivnější termíny spojené s konáním akce se vždy vyprodají jako první. Do konce tohoto roku se ve Varech ještě budou konat ve dnech 2. – 4. 9. 2016 Dny evropského dědictví a 3. 9. 2016 Příběhy z obory – jak to bylo doopravdy. Více o nich je na www.700.karlovyvary.cz.

Ve Varech jsou však také stále výstavy v Galerii umění či v Becherově vile, k dispozici jsou i muzea Becherovky, sklárny Moser, Muzeum voskových figurín a výlety do okolí. V případě, že si klienti chtějí udělat delší výlety, k dispozici je jim vlastní cestovní kancelář Kaleidoskop Travel. Prodává i vstupenky na koncerty a to prostřednictvím portálu Infocentra Karlovy Vary www.vstupenky.karlovyvary.cz.

Blízkost města Karlových Varů s hranicemi s Německem nabízí řadu výzev v oblasti cestovatelských zážitků. Mezi nejnavštěvovanější místa patří Drážďany s galerií Starých mistrů, nebo město hudebního skladatele Richarda Wagnera – Bayreuth, kde se snoubí historie s nákupy. Do těchto míst se z Karlových Varů návštěvníci dostanou v průběhu 2 hodin, proto jsou vhodné i na odpolední výlety. Další vyhledávaná místa jsou Praha a lázeňský trojúhelník, Český Krumlov a Mariánské Lázně se svou zpívající fontánou a možností zážitkového večera v historických prostorách pivovarské restaurace Ve Skále. V blízkosti Karlových Varů je možnost navštívit hrad Loket, zámek Kynžvart nebo zámek Bečov s relikviářem sv. Maura.

Do Karlových Varů je i dobré dopravní spojení. Z Brna trvá cesta autem 3 hod. 30 min. (autobusem 5 hod.), Z Ostravy za 5 hod. 13 min. a z Bratislavy trvá cesta autem 4 hod. 45 min. (autobusem 6 hod. 45 min.).

Další informace jsou na: www.bohemia-lazne.cz.

0 komentářů u “Nedělejte kompromisy a namiřte si to rovnou do Karlových Varů